Sharp Angel Gelin Buketi

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Ürün Özellikleri

Yüksek kalitede ithal yapay çiçekler kullanılarak el yapımı ile tasarlanmıştır.

Açıklama

Gelin buketleri modelleri oldukça fazladır. Fazla olan modeller arasında son zamanlarda gelin çiçeklerine verilen önem çok olduğu için model seçimleri de gelin adayları tarafından titizlikle seçiliyor. Gelin çiçekleri arasında yer alan modellerden sharp angel gelin buketi modeli, yüksek bir kalite ile yapılmış ve ithal edilmiş olan çiçeklerden yapılan el yapımı bir buket türüdür. Tasarım şekli çiçek türü olarak güllerle aranje edilmiş bir modeldir. İnce yeşil detaylı yapraklar ile de süslenmiştir. Genellikle kır düğünlerinde ele alınabilecek bir çiçek türü olsa da nişan organizasyonlarında da nişanlığın rengine uygun olarak ele alınabilecek bir buket türüdür. Gerçeğe yakın bir görüntü sunduğu için beğenilen bir aranjmandır.

Sharp Angel Gelin Buketi Modelleri

Buket türleri arasında yerini alan sharp angel gelin buketi, ithal yapay çiçeklerle hazırlanan bir aranjmandır. Modelleri ise kendi içinde farklı modellere ayrılmaktadır. Öncelikle, güllerle hazırlanan bir tür olsa da büyük güller ile hazırlanıp farklı türde süslemeler ile oluşturulabilmektedir. Aynı zamanda küçük çardak güller ile de hazırlanabilmektedir. Bu çiçek türleri gerçeğe yakın olarak yapay çiçekler olsa da canlı ve göz dolduran buketlerdir. Örnek olarak gelinliğe uygun ya da nişanlığa uygun olarak süslemesi sağlanabilmektedir. Kır düğünleri için harika bir seçim diyebiliriz. İthal edilen buket türleri arasında el yapımı olarak hazırlanan bir aranjmandır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sharp Angel Gelin Buketi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir