Simli Askılı Prenses Gelinlik

RISEIN19X04

White Angel

Renk: Kırık Beyaz

Ürün Özellikleri

Dantel Askılı

Simli Kabarık Prenses

Yoğun İşlemeli

Kalp Yaka

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Prenses modeller arasında simli tasarımlar da bulunmaktadır. Genel seçimleriniz de parıltı seviyorsanız, simli olarak askılarının parıltılı olarak tasarımı sağlanan bir modeldir. Simli askılı prenses gelinlik modeli, askıdaki parıltı ile ufakta olsa fark yaratacak bir detay olmaktadır. Bu ise harika bir görüntü yakalamanıza yardımcı olacaktır.  Sim detayı ve aynı zamanda kabarık etek modeli ile tam bir prensesi andıran görüntüye sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.  Simli askılar kalın ya da ince olarak tercih edilebilir. Aynı zamanda yaka detaylarının farklı şekillerde tasarlanması tam da zevkinize göre gelinliği seçebilmeniz için sizlere yardımcı olacaktır. Bu gelinliklerin uzun kuyrukları olsa da tercihe göre kuyruksuz olarak da sunulmaktadır.

Simli Askılı Prenses Gelinlik Modelleri

 

Simin sadece askıda yapılarak gelinliğe ufak bir parıltı katılarak tasarlanan modeller arasında yerini almaktadır. Simli askılı prenses gelinlik modelleri olarak satışa sunulan gelinlikler farklı model olarak eteklerinin fazla kabarık olmadan fakat yine prenses model olarak tasarlanan modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda yine sim askılı olarak fakat yaka detayı V yaka ya da kedi yaka gibi yaka modellerinin farklılaşmasıyla model farklılıkları ortaya çıkmaktadır. Bu modeller yoğun dantelli ya da yoğun işlemeli olarak tasarlanabilen ve bu türlerde gelinlere sunulan modelleri de barındırmaktadır. Aynı zamanda prenses modelin tüm modelleriyle ve zariflikleriyle tasarımlar sağlanıp gelinlerin zevklerine ve seçimlerine bırakılmaktadır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Simli Askılı Prenses Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir