Stella

(4 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X40

Stella

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Düz Kesim Yaka

Uzun Kollu

Dantel İşlemeli

Pileli Saten Etek

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Düz Yaka Uzun Kollu Pileli Prenses Gelinlik

Gelinlik modelleri arasında öne çıkan Düz Yaka Uzun Kollu Pileli Prenses Gelinlik en özel gününüzün çok daha özel, ayrıcalıklı ve mutlu geçmesine yardımcı oluyor. Son yılların en popüler gelinlik modellerinden olan prenses tasarıma sahip olan modeldeki düz kesim yaka boyun bölgeniz ile bütünlük sağlıyor. Bunun yanında uzun kollu olması da gelinliğin ihtişamını daha fazla arttırıyor.

Özel dantel işlemeleri detayları ile etkileyici görünüme sahip olan modelde pileli saten etek ise gelinliğin etkisini arttırıyor. Tüm mevsimler için giymeye uygun olması sayesinde de sadece kapalı alanlar için değil açık hava düğünlerinde de giymeye uygun olan yapısı ile öne çıkıyor. Düğününüzü çok daha özel ve mutlu hale getiriyor.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Stella için 4 inceleme

 1. Hasan Yıldırım

  Gelinlik modelimde dantel işlemelere yer verildi. Dantel işleme özelliği bu gelinlik modeline özgü olarak tasarlanmıştır. En sevdiğim ve iyi ki aldığım dediğim bir gelinliğim oldu. Danteller ile de günümüze uygun bir şıklık içinde düğünümü tamamladım.

 2. Merve Yalcın

  Balo tipi ve pileli eteklere sahip olması bu gelinlik modelini tercih etmemi sağladı. Pileli etekler prenses bir gelinlik modelini üzerinde taşımamı sağladı. Yaz ayında kullandığım ve mutlu olmamı sağlayan bir gelinliğim olmuştur. Herkese gönül rahatlığı ile öneriyorum.

 3. Özge Mengütay

  Uzun kollu olarak yaz ayında da tercih ettiğim bir gelinlik oldu. Yaz sıcaklarından etkilenmememi sağladı. Hafif bir kumaş ile tasarlanan uzun kollu görünümü ile rahatlık sağladı. Sıcak havalarda beni bu uzun kol özelliği daha derin tutmuştur.

 4. Kaan YILMAZ

  Renk özelliği beyaz ve düz kesim yaka özelliği ile gelinlik modeli içinde şıklığı yansıtıyor. Düz kesim yaka bu gelinlikte dekolte oranı daha az olması nedeniyle benim tercihim olmuştur. Daha sade bir nikah ve düğün yapmak istemem ile seçtiğim bu gelinlik modeli içinde harika zaman geçirdim

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir