Straplez A Kesim Gelinlik

RISEIN19X21

Sweet Witch

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Trasparan Yaka

Kalp Yaka

Yoğun Dantel İşlemeli

Uzun Kuyruk

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Straplez olarak tercih edilen gelinlik modelleri oldukça fazladır. Modasının hiç geçmediği bir model olan straplez modeller, kesim olarak farklı kesimlerde gelinlerin karşısına çıkmaktadır. Straplez A kesim gelinlik modelleri, fazla kabarık olmayan kesimde yapılmış ve tasarlanmış gelinlik modelleridir. Ön kısmı transparan olabilmekle birlikte yaka kısmı farklı modellerde tasarlanabilmektedir. Aynı zamanda sırt dekoltesini severler için sırt kısmında da dekolte olabilmektedir.  Bu modeller, dantelli ya da işlemeli olarak tasarlanabildiği gibi düz konseptte de yapılabilmektedir. Straplez olarak yaka detaylarının farklılaşması olsa da form olarak kabarık olmayan gelinliklerdir. Birçok kişi kabarık olmayan modellerden hoşlanmaktadır. Bu nedenle oldukça sık tercih edilen ve kır düğünlerinde de rahat bir şekilde kullanımı sağlanabilen modellerdir.

Bu gelinlik modelleri, straplez modelinin çeşitlerine göre model çeşitliliğine ayrılmaktadır. Straplez A kesim gelinlik modelleri,  yaka detayları transparan yaka, kalp yaka, kedi yaka, V yaka olarak farklı modellerde hizmete sunulmaktadır. Aynı zamanda A kesim türleri dantel detay, tül detay, işleme detay, saten model olarak işleme ya da kumaş türüne göre modellere ayrılabilmektedir. Genel olarak ise A form straplez gelinlik türleri fazla kabarık olmayan modellerdir. Bunun yanı sıra sırt detayları ve ya transparanlıkları olabilmektedir. Ön kısımda da dekolte tercih ederler için dekolteli modeller bulunmaktadır. Dekolte modeller, ön ya da arkadan verilebilmektedir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Straplez A Kesim Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir