Straplez Dar A Kesim Gelinlik

RISEIN19X11

Sweet Witch

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Yoğun Dantel İşlemeli

Kalp Yaka

Dar kesim

Organze

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Straplez modası, son yıllarda en fazla tercih edilen gelinlik modelleri arasında yerini almaktadır. Straplez dar A kesim gelinlik modelleri, kalp yaka, kayık yaka, düz yaka gibi birçok yaka türleriyle dizayn edilmektedir. Genel olarak özellikleri ise arkaya doğru uzanan kuyruk ile gelen dantel yoğunluklu ya da sade modeller ile gelinlerin karşısına çıkmaktadır. Arkası sırt dekolteli ya da düz gelen modellerdir. Kır düğünlerinde sık bir şekilde tercih edilmektedir. Bu gelinlikler zarif bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Genellikle, straplez modeller fazla kabarık olmayan modellerdir. A kesim olarak gelen modeller kabarık olmadan daha düz şekilde inen modellerdir. Kuyruklu tercih edilebileceği gibi kuyruksuz olarak da tercih edilebilmektedir.

Straplez Dar A Kesim Gelinlik Modelleri

 

Model olarak bu kesimdeki elbiseler farklı kesimler ya da modeller ile sunulmaktadır. Straplez modeller, yaka bölümleri olarak kedi yaka, kalp yaka, düz yaka, dekolteli yaka olarak modellere ayrılmaktadır. Straplez dar A kesim gelinlik modelleri ayrıca kumaş olarak yoğun dantel ya da işlemeli olarak da tasarımı sağlanmaktadır. Daha sadece modeller de bulunmaktadır. Daha sade modellerden hoşlananlar için ise dantelsiz ve işlemesiz modeller ile tasarlanmaktadır. Saten modellerde bulunmaktadır. Sade modeller olarak kuyruksuz olarak da seçimler yapılabilir.  Modeller tercihlere ve seçimlere göre fiyat aralıklarına göre ayrılmaktadır. Fiyat aralıklarını seçimleriniz belirlese de genel olarak piyasadaki fiyatlar 2000-12.000 TL aralığında değişmektedir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Straplez Dar A Kesim Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir