Straplez Yoğun İşlemeli A Kesim Uzun Abiye Elbise

RISEIN19X39

Sharp Magenta

Renk: Pembe

Ürün Özellikleri

Yoğun İşlemeli Dantel

Büzgülü Tül Etek

Dantel Motifli Kuyruk

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Abiye modelleri arasında yer alan A kesim elbiseler birçok organizasyonda tercih edilebilecek türde elbiselerdir. Straplez yoğun işlemeli A kesim uzun abiye elbise modelleri öncelikle kendi nişanınızda ya da büyük bir davette giyilebilecek bir elbisedir. Uzun kuyruklu ve A kesim şeklinde çok kabarık olmayan bir formda tasarlanmıştır. Tıpkı bir prenses görünümü elde etmenize yardımcı olacak bir elbisedir. Göğüs kısmı straplezin farklı modellerinde tasarlanabilmektedir. Tercihlerinize göre elbisenin farklı modellerini sizler belirleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda yoğun işlemeler göğüsten başlayarak etek kısımlarına kadar devam etmektedir. Farklı renklerde sunulabilen bu abiye elbiseler, organizasyonlarda kadınların en fazla seçmiş ve tercih etmiş olduğu abiye elbise türleri arasında yerini almaktadır.

İşleme severler için yoğun bir şekilde işlemeler ile tasarım sağlanan birçok abiye elbise modeli bulunmaktadır. Abiye elbiseler arasında yer alan straplez yoğun işlemeli A kesim uzun abiye elbise modelleri kendi içinde farklı modellerde sunulmaktadır. Öncelikle işleme detayları, göğüste yoğunlaştırılabilmektedir. Bir başka modelde ise etek kısmında yoğun bir kullanım sağlanabilen modelleri de vardır. Bu elbiselerde straplez model türü farklı yaka türleri ile modellere ayrılmaktadır. Uzun kuyruk kullanılabileceği gibi kuyruksuz elbise modelleri de bulunmaktadır. Tabi ki farklı renklerde de satışa sunulabilen elbiseler olduğunu belirtebiliriz.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Straplez Yoğun İşlemeli A Kesim Uzun Abiye Elbise” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir