Svetlana

(4 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X41

Svetlana

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Uzun Kollu

Kalp Yaka

Dantel İşlemeli

Payetli Kumaş

Tüm mevsimler için uygundur

Açıklama

Derin Kalp Yaka Uzun Kollu Prenses Gelinlik

Gelinlik modelleri arasında derin yakası ile dikkat çeken Derin Kalp Yaka Uzun Kollu Prenses Gelinlik ihtişamı ile birlikte mutluluğunuzun en güzel kıyafeti olmayı başarıyor. Yaşamınızda yeni bir sayfa açarken kendinizi çok mutlu hissedeceğiniz bir kıyafet istiyorsanız bu özel tasarım gelinlik size mutluluğu getirecek.

Kalp yakası ile birlikte etkileyiciliğini arttıran modelde aynı zamanda dantel işlemeli detaylar da dikkat çekiyor. Böylece gelinliğin cazibesi de artıyor. Payetli kumaş ise gelinliğin üzerinizde etkileyici şekilde görünmesini sağlıyor. Uzun kolları ise vücudunuz ile bütün oluşturarak gelinliğin etkisinin artmasını sağlıyor. Tüm mevsimlerde giymeye uygun olduğundan yaz veya kış ayrımı yapmadan bu özel modeli tercih edebilirsiniz.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Svetlana için 4 inceleme

 1. Mustafa

  Bahar mevsiminde kır düğünü yapmak için bu gelinlik modelini tercih ettim. Kır düğünü alanına yakışan dantel işlemler ve kalp yaka özelliği ile düğün günümde beyaz renkli şık bir gelinlik içinde eğlenmemi sağladı.

 2. Ala bora

  Kalp yaka özelliği ile beyaz rengin harika buluşması sonucunda tasarlanarak benim karşıma çıkan gelinlik modelidir. Kalp yaka detayını sevmeme rağmen bu gelinlik modelimde ayrı bir eşsiz görüntü oluşmasını sağladı. Huzurla düğün günümde giyerek mutluluğumu yaşadım. Tavsiye ederim.

 3. Fahri demir

  Bahar mevsiminde kır düğünü yapmak için bu gelinlik modelini tercih ettim. Kır düğünü alanına yakışan dantel işlemler ve kalp yaka özelliği ile düğün günümde beyaz renkli şık bir gelinlik içinde eğlenmemi sağladı.

 4. Ciğdem aslan

  Prenses model olarak adlandırılan geniş bir alt kesime sahip harika bir gelinlik. Payetli kumaş ve balo tipi olması ile benim için harika bir ana tanıklık etme konusunda yardımcı olmuştur. Kendimi güzel, özel ve şık hissetmem de gelinliğimin önemi büyüktür.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir