Tadiana

(4 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X37

Tadiana

Renk: Krem

Ürün Özellikleri

Dantel İşlemeli

Derin V Yaka

Düşük Omuz Askılı

Saten Kumaş

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Düşük Omuz Askılı Dantelli Prenses Gelinlik

Gelinlik modelleri arasında en çok ilgi duyulan gelinliklerden bir tanesi de dantel işlemeli prenses gelinlik modelleridir. Gelinlerin kendini prenses gibi hissettiği ve göz alıcı bir görüntü elde etmesine olanak sağlayan düşük omuz askılı dantelli prenses gelinlik modeli, istenilen görüntüyü elde etmelerini sağlamaktadır. Derin v yakası, cesur gelinlerin beğenisine sunulmaktadır. Tok duran saten kumaşı ile gösterişli bir model olmaktadır. Krem gelinlikler son zamanların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Yılın her ayı düğün yapmak isteyen gelinlerin tercih edebileceği bir modeldir. Gelinlik ile kusursuz bir görüntü elde etmek isteyen kişiler, ışıltılı ve uzun kirpiklerin bulunduğu göz alıcı bir makyaj yaparak, bu modelin tamamlanmasını sağlayabilirler.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Tadiana için 4 inceleme

 1. Aysen Tatlı

  Üst bedende bulunan ve dekolte kısmında da işlenen dantel özelliği ile tasarım harikası bir ürün ortaya çıkmış olup bu gelinlik modelinde dantellerin işleme oranı da gelinliği seçmenden etkili oldu. Dantel belden yukarı olacak şekilde gelinlik de bulunuyor ve bu tarz gelinlik hayalimdi, gerçek oldu.

 2. Nesli

  Mevsim farkı olmadan her mevsimde kullanılacak bir gelinlik aramıştım ve sonunda bu gelinliği buldum. 4 mevsim için her detayı ile harika bir tasarım olarak bu model gelinliği tercih ettim, giydim ve çok memnun kaldım.

 3. Salih

  Düğün günümde her zaman parlamayı ve öne çıkmayı hayal etmiştim. Kumaşında bulunan simler gelinliğin daha parlak ve ışıkların altında benim ışıl ışıl parlamamı sağladı. Simli kumaş görüntüsü ile canlılık kazanan bir gelinliğim ve mutlulukla biten bir düğünüm oldu.

 4. Tarik

  Tül eteğe sahip bir gelinlik modeli olarak mutlulukla üzerimde taşıdım. Rüzgarda uçuşan özelliği ve en güzel kadın olarak hissetmem konusunda gelinliğimde bulunan detaylar ile huzurlu bir gün geçirdim.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir