Tadiana

(3 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X16

Tadiana

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Uzun Kollu

Üst Beden Daantel İşlemeli

Simli Kumaş

Tül Etek

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Uzun Kol İşlemeli Üst Beden Simli Kumaş Tül Etek Prenses Gelinlik

Gelinlik modelleri içerisinde tesettür olarak tercih edilebilen sade ve şık bir model olarak gösterilebilir. Göz alıcı detayları ile oldukça ilgi çekicidir. Üst beden bölümünün dantel işlemesi muhteşem bir görüntü sunar. Uzun kol detayı ve tül eteği ile de şıklık tamamlanmaktadır. Simli kumaş üzerine işlenen detaylar, arzu edilen zarafetin elde edilmesine olanak sağlar.

Uzun kol işlemeli üst beden simli kumaş tül etek prenses gelinlik modeli, yıl boyunca her dönemde uygun ve rahat bir şekilde tercih edilebilir. Yoğun bir göz makyajı ve şık bir türban tasarımı ile şıklık tamamlanabilmektedir. Hacimli olan tül eteği ile sahip olduğu işlemeler daha güzel bir görüntüye sahip olmaktadır.

 

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Tadiana için 3 inceleme

  1. Zeynep Sever

    Beyaz renkli gelinlik modelleri yerine bana özel ve beni güzel gösterecek aynı zamanda da farklı renge sahip bir gelinlik modeli aramıştım. Krem rengi özelliği ile sade görünüm yerine hareketli ve zarif bir görünüm kazandım. Nikah ve sonrasında yaptığım kokteyl tarzı kutlamada da gecenin yıldızı olmamı bu gelinlik modeli sağlamıştır.

  2. Harun Koçer

    Dekolte isteyen ve her yerinde dekolte olmasından da endişe ettiğim birçok model gelinlikte ayrı olarak derin v dekoltesi ile tek bir alana yoğunlaşmasında etkili olmuştur. Gelinlik tercihim derin v dekolteye sahip krem renkli bu gelinlik modeli oldu ve çok da mutlu hissettim.

  3. Mert DEMİR

    Kumaş özelliği saten ve kırılma özelliği de çok nadir olarak kullandığım bu gelinlik aynı zamanda düşük askılı olması ile çekimlere ve düğüne uygun bir ortama en çok yakışan gelinlik olmuştur. Gece boyunca ışıltılı bir görünüm kazanmam konusunda da seçtiğim bu gelinlik modeli yardımcım olmuştur.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir