Tasiala

(4 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X19

Tasiala

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Derin V Yaka

Uzun Kollu

Komple Dantel İşlemeli

Pileli Saten Etek

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Derin V Yaka Uzun Kollu Komple Dantel İşlemeli Pileli Prenses Etek

Gelinlik modelleri arasında son zamanlarda tercih edilen pileli prenses model gelinlikler birçok gelinin gözdesi hâline gelmiştir. Uzun kollu ve derin v yaka dekolteye sahip olan gelinlikler, ölçülü bir şıklığı temsil etmektedir. Daha çok derin v yaka uzun kollu komple dantel işlemeli pileli prenses etek  gelinlik modeli birçok gelinin beğenisine sunulmuştur. Komple dantel detayı kusursuz ve muhteşem bir görüntüye sahip olunmasına olanak sağlar. Gelinliğin vücuda tam olarak oturması ve prenses model olması güzel bir görüntünün oluşmasını sağlar. Bu tarz modeller her mevsim tercih edilebilmeleri ile beğeni toplamıştır. Gelinliği tamamlayacak aksesuarların sade ve şık bir şekilde seçilmesi de son derece önemlidir. Sıkı bir saç topuzu ve uygun bir duvak ile sade takılar kullanarak modelin güzelliği ortaya çıkarılabilir.

 

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Tasiala için 4 inceleme

 1. Gülizar

  Derin bir V yaka modeli ve tasarımı bu gelinlik modelimde kullanımı yapıldı. Işıltılı ve patlak görünüm kazanması amacıyla da tüm gelinliği saran bir dantel kullanımı ile gelinlik bulma girişimimde en güzel gelinliği bularak kullanmamda bu özellikler de etkili oldu. Severek düğümde giydim, öeriyorum.

 2. zafer

  Pileli saten etekli ve komple bir dantel işlemleri olan gelinlik modeli olarak yaz mevsiminde hiç zorluk çekmeden ve mutlu bir şekilde gelinliğim olarak üzerimde taşıdım. Herkesin yoğun ilgisi ile karşılaştım. Gelinliğim üzerine olumlu yorumlar da fazlasıyla aldım.

 3. Fatih kara

  Tarlatan kullanımı az, drama etek modelini benimseyerek yapılan ve dekolte oranı sınırlı harika bir gelinlik modeli. Bu gelinliği tercih ederek hayatım boyunca en iyi kararı verdiğimi anladım. Parıltılı bir görünüm kazanmam konusunda gelinliğimin etkisi de olmuştur.

 4. Ayşen gül

  Uzun kolları ile kollarında da işlenen dantel detayları rahatlıkla görülmektedir. Kolumdan rahatsız olan biri olarak tercih ettiğim uzun kollu model gelinlik arasında harikaları yaratma konusunda başarılı bir gelinlik olmuştur. Beyaz rengi ile saflık ve zariflik öne çıktı.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir