Taylor

(3 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X12

Taylor

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Simli Kumaş

Balon Kol

Derin V Yaka

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Balon Kollu Simli Kumaş Prenses Gelinlik

Gelinlik modelleri incelendiğinde, balon kol detayı ile ilgi çekici modeller arasında yerini alır. Sadelik ve zarafetin bir arada buluştuğu bu gelinlik modeliyle, etkileyici bir görünüm kazandırılabilir. Her mevsim kullanıma uygun olup, tercih eden kişilere rahat bir kullanım sunar. Derin v yaka detayı ise boyun kısmının daha estetik bir görüntüye kavuşmasını sağlar. Simli bir kumaş ile tasarlanan bu gelinlik, bütün gece ışıltılı bir görüntüye sahip olma fırsatını sunacaktır.

Balon kollu simli kumaş prenses gelinlik, sahip olduğu tüm detaylar ile gelinlerin arzu ettiği sade bir şıklığı sunacaktır. Simli bir kumaşa sahip olması ve derin v yaka detayı göz alıcı bir görüntüyü ortaya çıkaracaktır. Sadeliğin ve ışıltının bir arada olduğu bir gelinlik modeli isteyen kişiler rahatlıkla tercih edilebilir.

 

 

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Taylor için 3 inceleme

  1. Demet

    Eski dönemlerde yalayan prenseslerin giydiği balo zamanı kıyafetlerine benzer olarak tasarlanan bir gelinlik modeli arayışında bulunuyorken karşıma Taylor gelinlik modeli çoktur. Balon kolları ve prenses kesimi ile hayran kalarak direk denedim ve düğünüm için aradığım en iyi gelinliği sonunda bulmuş oldum.

  2. Alişer uysal

    Ön kısmında derin V yaka özelliği ile ve Simli saten kumaşı ile birlikte düğün günümde ışıldamamı sağlayan bu gelinlik modelini tercih ettiğim için çok şanslıyım. En güzel anım en iyi gelinlik seçimi ile taçlanarak katlandı.

  3. Sena Korkmaz

    Bir gelini en mutlu edecek olan şeylerden biri gelinliği olur. Balon kollu ve dinli kumaşı ile bu gelinlik modeli en güzel olan modellerden biridir. Mevsimler arasında yapılacak bir düğünüm içinde aradığım kriterler içinde bir gelinliğim oldu ve çok mutluyum.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir