Telar

(3 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X36

Telar

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Drapeli Ve Kristal İşlemeli Üst Beden

V Yaka

Kalın Askılı

Simli Kumaş

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Drapeli İşlemeli Üst Beden Prenses Gelinlik

Gelinlik modelleri içinde son zamanlarda üst bedeni drapeli ve kristal işlemeli tasarıma sahip gelinlikler popüler olmaktadır. Drapeli işlemeli üst beden prenses gelinlik modeli, gelinlerin muhteşem bir görüntüye sahip olmasını sağlamaktadır. Kalın askılı özelliği ve simli kumaşıyla zarif ve şık bir görüntünün oluşmasını sağlayarak gelinleri kendine hayran bırakmaktadır. Ölçülü bir dekolteye sahiptir. V yaka gelinlik modeli, kristal işlemelerle birleştiğinde kusursuz bir görüntünün oluşmasını sağlar. Gelinliği sade bir saç modeli ve yoğun göz makyajı ile tamamlamak güzel ve şık bir görüntü oluşturur. Seçilecek aksesuar ve duvak seçimi ise abartısız ve şık olmalıdır. Yılın herhangi mevsiminde düğün yapmak isteyen gelin adaylarının tercih edebileceği bir gelinlik modelidir.

 

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Telar için 3 inceleme

  1. Kerim

    Omuzlarda duruşu ve kalın askılı özellikleri ile ince askılı gelinlik modeli tercihi etmeyenler için ve de benim için en doğru gelinlik modeli olmaktadır. Gelinliğin omuz askıları oldukça kalın olup zarif bir görüntü de sergiliyor.. Yakasında bulunan V yaka dekolte işe omuz askıları birbirini tamamlıyor. Görüntüsünün zarifliği ile severek kullandım.

  2. Melek Yılmaz

    Eteklerinde bulunan tarlatan oranı fazla olan kabarık gelinlik modeli olarak da denediğim an üzerimde farklı bir esinti oluşmasını sağladı. Yaz ayında kır düğünü için en uygun parıltılı ve saten kumaşı gelinlik modeli olarak kullandım ve çok memnun kaldım.

  3. Gizem

    Drapeli gelinlik modeli arasında kristal işlemelere de üst bedende sahip olarak tasarlanan gelinlik türü. Üzerinde duruşu ve yarattığı hava ile kişiye eşsiz bir farklılık katıyor. Son dönemlerde en çok istenilen modeller arasında benim de tercih ettiğim telar modelli gelinlik bulunuyor.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir