Tisha

(4 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X13

Tisha

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Drapeli Üst Beden

Üç Boyutlu Dantel

Payetli Kumaş

Derin V Yaka

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Drapeli Üst Beden Payetli Kumaş Derin V Yaka A Kesim Gelinlik

Gelinlik modelleri içerisinde drapeli üst bedeni ve 3 boyutlu dantel detayları ile gelinlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yerini alır. İnce kesim detaylar, estetik bir görüntünün oluşmasına olanak sağlar. Yılın her döneminde rahatlıkla tercih edilebilen bu model, istenilen şıklığı ve zarafeti ortaya çıkaracaktır. Tamamlayıcı unsurlar olan saç ve makyaj uyumuyla, harika bir görünüm elde edilebilir. Hacimli eteği ile üzerindeki her detay kusursuz bir şekilde sergilenmektedir.

Drapeli üst beden payetli kumaş derin v yaka a kesim gelinlik, payetli kumaş tasarımı ile göz alıcı bir şıklığın sağlanması fırsatını sunar. Işıltılı bir görünüm kazanılmasına yardımcı olur. Drapeli üst beden, bel bölgesinin güzel bir şekilde görünmesini sağlayacaktır.

 

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Tisha için 4 inceleme

 1. Salih kaya

  Gelinliğin tamamı üç boyutlu dantel özelliği kullanılarak tasarlanarak yapılmış ve bu farklılık kendimi belli ediyor. Dantelin hakim olduğu ve her yerde dantel olan bir gelinlik modeli ile düğünümde harikalar yarattım. Gelinlik ön tarafında bulunan ve derin bir V yaka görünümlü dekoltesi ile dikkatleri üzerime çekmeyi başardım.

 2. Ebru

  Gelinlik payetli kumaş kullanılarak yapılmış ve dantel de ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Özellikle gelinlik üzerinde bulunan üç boyutlu olarak tanımlanan dantel özelliği ile harika bir tasarım ürünü ortaya çıkartılmış. Gelinlik isteğimin karşılığını aradığım özelliklere sahip gelinlik olarak bu modelde buldum.

 3. Hakan murat

  Drapeli üst beden ve üst bedende de bulunan dantel özellikleri ile her mevsim içinde kullanılacağını düşünerek düğün zamanından önce almıştım ve henüz düğün ayı belli değildi. Eylül ayına yakışan bir gelinlik modeli olarak sonbahara özgü sadeliği ve canlılığı da taşıyor hissi uyandırıyordu ve düğün günümde parlamamı sağladı.

 4. Hakan güven

  A kesim elbise, etek ve gelinlik modellerini seviyorum. Daha narin ve ince bir yapıda olmamı sağlıyor. Bu gelinlik modeli de A kesimli etek özelliğine sahip bir gelinlik modeli ve belden itibaren daha zarif bir görünüm sergilenmesini sağlıyor. Sade ve şıklığı bir arada buluşturan ve kullanan bir tasarımın en büyük hediyesi olarak satın aldım ve mutluluğumu yaşadım.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir