Uzun Kollu Kayık Yaka Prenses Gelinlik

RISEIN19X28

White Angel

Renk: Fil Dişi

Ürün Özellikleri

Prenses Etek

Kayık Yaka

Dantelli Transparan Uzun Kol

Kabarık Büzgülü Prenses Etek

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Prenses gelinlikler, kabarık türde gelinlik severlerin sık bir şekilde tercih ettiği gelinlik türleri arasında yerini almaktadır. Aynı şekilde uzun kollu kayık yaka prenses gelinlik modelleri de bu gelinlik türlerinden bir tanesidir. Kabarık etekleri ve dantel detaylarıyla ağır ve şık bir görünüm sağlamaktadır. Kayık yaka olması omuzları açıkta bırakan bir görüntüyle sunulmaktadır. Bileklere kadar uzanan gipür ya da dantel detayları oldukça şık ve farklı bir hava yakalamanıza yardımcı olacaktır. etek kısımları genellikle tül detay ya da dantel detayları ile yoğun bir şekilde tasarlanabilmektedir. Uzun kol severler için oldukça şık ve transparan kol şeklinde de tasarlanabilen türler diyebiliriz.

Uzun Kollu Kayık Yaka Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses modellerin oldukça fazla modelde gelin adaylarına sunulduğunu söyleyebiliriz. Kayık yaka modellerde yoğun dantel ile ya da düz kayık yaka şeklinde modeller elde edilerek sunulmaktadır. Aynı zamanda uzun kolların farklı işlemeler ile sunulduğunu da belirtebiliriz. Uzun kollu kayık yaka prenses gelinlik modellerinin oldukça şık ve kuyruklu olarak farklı kuyruk türleriyle de sunulduğunu ifade edebiliriz. Kayık yaka olması genellikle omuzları açıkta bırakmaktadır. Kabarık etekleriyle tıpkı bir prenses görünümü elde etmenize yardımcı olur. Harika modeller diyebileceğimiz bir salon gelinliğidir. Salon şıklığı ile gelin adaylarına sunulan ve gelin adaylarının da sık bir şekilde tercih etmiş olduğu modeller arasında yerini almaktadır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Uzun Kollu Kayık Yaka Prenses Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir