Uzun kollu Pileli Prenses Etek Tesettür Gelinlik

RISEIN19X25

Madame Royal

Renk: Kırık Beyaz

Ürün Özellikleri

Uzun Kuyruk

Saten Etek

Yoğun İşlemeli Üst Beden

Kabarık Prenses Etek

Dantel Motifli İşlemeli Etek

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Prenses modeller arasında tesettür gelinlik türleri de vardır. Tesettür modeller genellikle uzun kollu olarak satışa sunulan modellerdir. Uzun kollu pileli prenses etek tesettür gelinlik modelleri kabarık model olarak da adlandırılmaktadır. Uygun bir gelin başı ve duvak ile harika bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır. Pileli olan bu modeller prenses etek olduğu için genellikle kabarıktır. Kabarıklıkları fazla olan ya da az olan modeller vardır. Kuyruklu olarak satışa sunulan modellerdir. Sade severler için kuyruksuz olarak da bulunan türler vardır. Aynı zamanda yoğun dantel ya da işlemler kollara ve etek kısımlarına sık bir şekilde işlenebilmektedir. Dantel severlerin dantelli seçebileceği türler olmasına rağmen sade modellerden hoşlananlar için saten ve sade tül modeller de bulunmaktadır.

Prenses etek modelleri tesettür gelinliklerde de sık bir şekilde tercih edilmektedir. Uzun kollu pileli prenses etek tesettür gelinlik modelleri,  genellikle işlemeli ve ya dantelli olarak tasarlanabilmektedir. Pileli modeller olarak pile detayı yoğun ya da hafif pileli olarak tasarım sağlanabilmektedir. Model farklılıkları kuyruklu olabileceği gibi kuyruksuz modeller de bulunmaktadır. Tesettür gelinliklerde danteller ve işlemeler harika bir görünüm yakalayabilmenize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda duvaklardaki işlemeler ve danteller farklı modeller ile gelin adaylarına sunulmaktadır. tabi ki sade modeller ile işlemesiz olarak da satışa sunulan çeşitler vardır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.com.tr e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Uzun kollu Pileli Prenses Etek Tesettür Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir