Vanila

(4 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22XHG05

Vanila

Renk: Fuşya

Ürün Özellikleri

Swarovski Ve Kristal İşlemeli Üst Beden

Uzun Kollu

Fırfırlı Etek

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Swarovski ve Kristal İşlemeli Üst Beden Fırfırlı Etek A Kesim Abiye

Abiye modelleri arasında şıklığı çarpıcı bir şekilde sunan Swarovski ve Kristal İşlemeli Üst Beden Fırfırlı Etek A Kesim Abiye ile birlikte nişan veya kına gibi özel günleriniz çok daha özel hale gelecek. Swaroski ve kristal işlemeli olan üst beden, şıklığı her detayda vurguluyor. Bunun yanında uzun kollu olması elbisenin vücudunuz ile bütünlüklü bir görünüm oluşturmasına da yardımcı oluyor.

Tüm mevsimlerde kullanım açısından uygunluk taşıyan abiye, kapalı ve açık alanlarda kullanım açısından idealdir. Fırfırlı eteği modele ayrı bir dinamizm katarken aynı zamanda hareket halinde elbisenin etkisini de çoğaltıyor. Böylece dinamik bir görünüm oluşurken rahatlıkla da kolayca mümkün hale geliyor.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Vanila için 4 inceleme

 1. İlker

  Bedenin üst kısmında kristal işlemeler çok ayrı bir görünüm kazandırmıştır. Gelinlik modeli alt tarafı fırfırlı etek üst tarafı da kristal işlemeleri ile tasarlanmış ve ortaya harika bir görüntü çıkmıştır. Düğün zamanı mevsimin güzelliğine uygun olarak Fuşya renkli kollu ve kristalli gelinliği tercih ettim.

 2. Rıdvan arslan

  Fuşya renkli gelinlik modelleri üzerine yaptığım birkaç deneme sonucunda bir mağazada karşılaştığım bu model gelinlik ile gelinlik tercihimi değiştirmeye karar verdim. Çok güzel ve aynı zamanda da sade duran Fuşya renkli gelinlik ile düğün zamanında yaz mevsimine uygun bir canlılık getirmeyi isteyerek gelinliğimi aldım ve herkese de öneriyorum.

 3. Edanur akkaya

  Eteklerinde bulunan fırfır detayı hareketi ve canlılığı gösteriyor. Sıradan gelinlik modellerinden farkı hem rengi hem de bedende duruşudur. Uzun kollu olarak yaz dönemi düğünü için de uygun bir gelinlik modeli olması sebebiyle aldım ve kullandım. Uzun fırfırlı etek ve dantel kol detayı da kısa sürede gelinliğe hayran kalmamı sağladı.

 4. Ala bora

  Bu gelinlik model olarak da çok kabarık değildir. Etek kısmında hareketlilik ve canlılığın fazla olmadı amaçlanarak tasarlanmış ve üst kısımda şıklık ön plana çıkarılmak istenmiştir. Fuşya en sevdiğim renklerden biri olması sebebi ile bu gelinlik ile karşılaştığım anda almak istedim. Tavsiye ediyorum.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir