Velda

(4 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X31

Velda

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Kalp Yaka

Düşük İnce Askılı

Üç Boyutlu Dantelli

Simli Kumaş

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Kalp Yaka Simli Kumaş Üç Boyutlu Dantelli Prenses Gelinlik

Gelinlik modelleri arasında sade tasarımların yanında gösterişli ve özel tasarım olan gelinlikler de bulunmaktadır. Bu tasarımlardan bir tanesi de kalp yaka simli kumaş üç boyutlu dantelli prenses gelinlik modelidir. Gösterişli ve ışıltıyı seven gelinlerin tercih edeceği tasarımlardan bir tanesidir. Cesur ve kendine güvenen gelinlerin seçtiği bu tasarımda, düşük ince askılı ve kalp yaka dikkat çekmektedir. Ayrıca gelinliğin simli kumaşı ayrı bir hava katmaktadır. Pek çok detaya sahip olan bu gelinlikte, dikkat çekilecek bir diğer nokta ise üç boyutlu dantel işlemesidir. Güzel bir görüntü elde edilmesini sağlamak için gelin adaylarının saç seçimine ve makyaja önem vermeleri gerekir. Abartıya kaçmadan ışıltılı ve porselen bir makyaj, bu tasarım için uygun bir tercih olacaktır. Yılın her mevsiminde gelin adayları tercih edebilirler.

 

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Velda için 4 inceleme

 1. Elif sude Kaya

  Simli ve parıltılı bir kumaş isteyen ve aynı zamanda da üst kısmında dantel kullanımına ağırlık verilmesi konusunda hassas olan benim için en önemli ve özel gelinlik modelidir. Gelinliği yaz ayında yapacağım kır düğünü için aldım ve oldukça memnun kaldım. Dantelli olması ve simli olarak yapılması da yazın en güzel mevsimde öne çıkmamı sağladı.

 2. Güllü Solmaz

  Dantel kullanımı kollarda başlatarak üst kısımda doğru devam ederek ilerleyerek yapılmış olup etek kısmına geldiği zaman daha az dantel kullanımı yapılmıştır. Kullanılan üç boyutlu danteller ile gelinlik görünümü eşsiz bir görünüme kavuşturularak düğün günümde parlayarak ışıltılı bir görünümü devam ettirmemi sağladı. Bu gelinlik hayallerimi süsleyen gelinlik modeli oldu.

 3. Safiye

  İnce düşük dantelli ve kristal işlemeli askısı ile gelinlik harika detaylara sahiptir. Etek kısmı çok kabarık olarak tanımlanamaz ancak tarlatan oranı da az olması da gelinliği sevmemi sağladı. Askılı ve kalp yakalı bir gelinlik modeli olması açısından tercih ettiğim bir model oldu. Gelinlikte en çok beğendiğim noktalardan biride düşük ve işlemeli kol askısı oldu.

 4. Hilal

  Gelinlik baştan sona üç boyutlu bir dantel kullanımı yapılarak tasarlanıyor ve almam için mağazada adeta beni bekliyor. Kalp yaka ile ince askılı dantelli kol detayı en çok hoşuma giden kısımlarda biridir. Üzerinize derneğimiz an etekleri ve rengi ile de dikkat çekmeye başlıyor. Dantellerin gelinlik üzerinde üç boyutlu olarak kullanımı da sevdiğim özelliklerden biri.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir