Victoria bouquet

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Ürün Özellikleri

Ürünümüz yapay çiçeklerden oluşmaktadır. İçindeki çiçek çeşitleri: orkide, papatya, kuru çiçekler.

Açıklama

Yapay çiçek kategorisinde yer alan buketler arasında bulunan bir aranjmandır. Victoria bouquet çiçek aranjmanı yapay çiçekler ile oluşturulan ve orkide, papatya, kuru çiçekler kullanılarak yapılan bir modeldir. Bu buket türünün rengi beyaz olduğu için gelinliklerin aksesuarına kullanılan buket türleri arasında yerini almaktadır. Hoş bir görüntüye sahip olan ve sade ve aynı zamanda saf bir çiçek aranjmanıdır. Süslemesi ise açık renk kurdeleler ile yapılmıştır. İsmine Victoria denmesi ise kraliçe çiçeği anlamındadır. Bu çiçekler, farklı tür çiçekler birleştirilerek yapılmıştır. Yapay da olsa gerçeğe yakın görüntüsü ve canlılığı ile göz doldurmaktadır. Gelinlerin son zamanlarda farklı renkte olmayan ve sade beyaz renkte olan çiçekleri tercih ettiğini belirtebiliriz.

Victoria Bouquet Modelleri

Zarif modeller arasında yer alan sade ve beyaz çiçeklerden olan Victoria bouquet modelleri, orkide ve papatyalar ağırlıklı olmak üzere hazırlansa da farklı beyaz türde çiçek türleriyle de hazırlanmaktır. Örnek olarak beyaz güller ile de hazırlanabilmektedir. Bu güller, çardak ya da büyük güller olabilmektedir. Victoria bouquet modelleri, oldukça sade ve şık olan aranjmanlardır. Genellikle gelinliklerin aksesuarlarında kullanılmaktadır. Ayrıca düğün organizasyonlarının kırda olmasıyla da bu buket türleri tercih edilebilmektedir. Kır düğünleri için harika seçimler olacaktır. Çünkü kır düğünlerinde kullanım sağlanan çiçek türleri genellikle papatyalardır. Bu üründe de papatya yoğunluklu olarak farklı türden çiçekler kullanılarak aranjmanlar oluşturulmaktadır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Victoria bouquet” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir