Victoria Flower Gelin Buketi

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Ürün Özellikleri

Ürünümüz yapay çiçeklerden oluşmaktadır. İçindeki çiçek çeşitleri: kuru çiçekler, gül.

Açıklama

Yapay çiçek aranjmanları arasında yer alan buket modelleridir. Victoria flower gelin buketi, yapay çiçekler ile aranje edilmiş ve çiçek çeşitleri olarak da gül ve kuru çiçekler kullanılarak hazırlanmış bir bukettir. Renk olarak mor ve beyaz ağırlıklı olmak üzere hazırlanmış çiçeklerdir. Lila, koyu mor, beyaz renkler ağırlıklı kullanılmaktadır. Aynı zamanda farklı renklerdeki gül ya da çiçeklerle de hazırlanmaktadır. İsminden de anlaşılacağı gibi prenses çiçeğini andıran bir görüntüye sahiptir. Aynı zamanda hasır detaylarıyla yapılan süslemeler çiçeğe farklı hava katmaktadır. Gelinlerin ellerine alabilecekleri çiçek türleri olsa da nişan organizasyonlarında da kullanım sağlanabilecek türde aranjmanlar olduğunu ifade edebiliriz. Sevilen ve tercih edilen bir bukettir.

Victoria Flower Gelin Buketi Modelleri

Victoria cinsi buketler arasında yer alan renk çeşitliliği olan modeller diyebiliriz. Genellikle mor ve lila renkler yoğun kullanılsa da farklı renklerle de görebilmeniz mümkündür. Victoria flower gelin buketi olarak modeller süsleme modelleri olarak farklı modellere ayrılmaktadır. Bazı modeller inciler ile süslenirken bazı modeller kurdele ve hasırlarla sarılarak süslenmektedir. Yoğun renkler koyu mor, lila ve beyazdır. Harika kır düğünlerinde konsepte uygun olarak ele alınabilecek buketlerdir. Muhteşem sadelik ve harika çiçek aranjmanları modelleriyle düğününüzü renklendirecek bir gelin çiçeğidir. Prenses bir gelinliğin üzerine alınacak buketlerdir diyebiliriz. Çok amaçlı da olabilmektedir. Düz model gelinlikler için de harika çiçekler diyebiliriz.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Victoria Flower Gelin Buketi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir