Vienal

(4 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X34

Vienal

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Üç Boyutlu Dantelli

V Yaka

Şifon Etek

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

V Yakalı Dantelli A Kesim Gelinlik

Gelinlik modelleri arasında şifon etek detayı ve üç boyutlu dantel işlemeleri ile estetik bir görüntüye sahip olup oldukça dikkat çekmektedir. Tüm mevsimlere uygun olarak tasarlanması, yılın her döneminde tercih edilebilen bir model olmasına olanak sağlar. Şık ve dikkat çekici bir görüntüye sahip olmak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. V yakalı olan tasarımı, yaka kısmını harika bir görüntüye kavuşturmaktadır.

V yakalı dantelli a kesim gelinlik sahip olduğu tüm detaylar ile birlikte gelin adaylarının arzu ettiği şıklığa kavuşması fırsatını sunar. Gelinlik üzerine işlenen dantel detayları, modern bir görüntünün oluşmasına yardımcı olur. Hacimli etek kısmı, modelde şıklığın ve zarafetin ortaya çıkmasına olanak sağlayan detaylardandır.

 

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Vienal için 4 inceleme

 1. Aygün deniz

  Gelinlik tercihinde çoğu zaman beyaz renge ilgi duyarken krem rengi olarak karşıma çıkan bu gelinlik modeline hatan kalmamak elde değildi. Dantel kullanımı konusunda son derece başarılı bir tasarım harikası ortaya konulmuştur. Düşük omuzlu ve krem renkli gelinlik olarak dış çekim zamanında, düğün ve nikah zamanı öncesinde en güzel günümün harika olmasını sağlamıştır.

 2. Olcay çiftçi

  Düşük omuzlu ve dantel kullanılarak tasarlanan gelinlikler de simli kumaşlarda kullanıldığı zaman ortaya eşsiz olarak tanımlanan bir görüntü çıkıyor. Verna gelinliği ile sim kullanılarak yapılan kumaşlar gelinliğe ışıltı ve zariflik katmak için ölçülü olarak aralıklarla kullanılmış. Severek aldığım ve kullandığım bir gelinlik herkese tavsiye ederim.

 3. Merve yıldız

  Üç boyutlu olarak kullanılan danteller ile balo tipi bir gelinlik ortaya çıkartılmıştır. Gelinlik modelleri ve renkleri arasında da canlı ve düşük omuz askılı aynı zamanda da işlemleri ile dikkat çeken bir gelinlik sahibi olmayı isterken buldum ve çok mutlu olarak mutlu anlarımın tadını çıkardım.

 4. Sevda Sahin

  Dantel kullanımı kollarda ve üst kısımda yaygın olarak görülürken gelinlik alt kısımda da dantel kullanımı yapılmıştır. Eteklerin uçlarında ve ön ile arka taraflarında kullanılan dantellerin farklı bir tarz katarak gelinliğimin hareket kazanmasını da sağlayarak birçok kişinin beğenisini almayı başardım.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir