Yoğun Dantelli Kloş Prenses Gelinlik

RISEIN19X03

White Angel

Renk Beyaz

Ürün Özellikleri

Kedi Yaka

Askı Detaylı

Yoğun İşlemeli Dantel

Parlak Saten

Uzun Kuyruk

Tüm mevsimlere uygundur

Açıklama

Dantelli modeller arasında yer alan harika gelinlikler olarak tanımlanabilir. Bu gelinlikler dantel detaylarını sevenler için yoğun dantel kullanımı sağlanarak oluşturulan ve tasarlanan modellerdir. Yoğun dantelli kloş prenses gelinlik modelleri etek kısmı kabarık değil de açılarak gelmesiyle harika bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Yoğun dantel işlemeleri ise askı kısmından başlayarak etek kısımlarına kadar devam etmektedir. Derin V yaka dizaynı ile aynı zamanda derin sırt dekoltesiyle sunulabilen gelinlik türleridir. Prenses gelinlik olduğu için çok düz bir model olduğu söylenemez. Fakat salon gelinliği olarak rahatlıkla kullanılabilecek bir gelinliktir. Ayrıca uzun kuyruğu ile farklı bir hava olmaktadır. Bu gelinlikler dantel yoğunluğu ve uzun kuyruğu ile başlı başına zarifliğinizi ortaya çıkaracaktır.

Yoğun Dantelli Kloş Prenses Gelinlik Modelleri

 

Model olarak kloş ve prenses türlerin birçok türü bulunmaktadır. Bu gelinliklerden bir tanesi de yoğun dantelli kloş prenses gelinlik modelleridir diyebiliriz. Bu gelinlik modelleri, dantel işlemelerin yoğun olarak göğüs ya da etek kısmında kullanılıp farklı bir konsept yakalanarak model türlerine ayrılmaktadır. Dantel detayları yoğun olarak göğüs kısmı ya da etek kısmında kullanılabilmektedir. Aynı zamanda yaka kısmı genelde V yaka olsa da kayık yaka, düz yaka, kedi yaka gibi yaka modelleriyle de tasarlanmaktadır. Kloş olarak uzanan eteği ve uzun kuyruğu ile harika bir görünüm oluşturan gelinlik modelleri arasındadır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Yoğun Dantelli Kloş Prenses Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir