prag aşk hikayesi

Masallar Diyarı Prag’ta Yazılan Unutulmaz Bir Hikaye

Pınar Hanım mağazamızın eski müşterilerinin yönlendirmesiyle bizleri tercih etmişti. Mağazamıza geldiğinde zaten kafasında bir modeli belirlemiş ve bu modeli tasarlamamızı istemişti. Yetenekli tasarımcılarımız yapılan görüşmeler sırasında alınan detaylara göre modeli kısa sürede hazırlamıştır. Müşterimizin istediği modeli hazırlamak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Bu sayede Pınar Hanım’ı mutlu bir şekilde uğurlamayı başardık.

Evlenen çiftlerin anıları unutulmaz masallardır… Masallar diyarı olan Prag’ta unutulmaz bir hikayeye imza atan Vesile ve Ömer çifti de masallarını anlattı…

RİSE İN 19 Kreasyonundan olan çift, diğer tüm çiftlere de ilham olması için Sapanca’da çekildiği düğün fotoğraflarını bizler ile paylaştı.

Ne Kadar Sürede Evlilik Kararı Aldınız?

prag aşk hikayesi 1

Net alınmış bir karar olmadı. Akışında olan ilişkimizin 3.yılının sonunda bir baktık evleniyoruz.

Evlilik Teklifi Nerede ve Nasıl Oldu?

Aslında evlilik teklifi alacak olduğu hiç düşünmüyordum. Evlilik teklifini tarihi yapısı ile dikkat çeken Prag’ta aldım. Son derece zor şartlarda gittik; ancak orada en mutlu günlerimden birini yaşadım.

Romantik bir akşam yemeğinin ardından Astronomik saatin önünde eşim bana evlenme teklifi etti. Büyü gibi bir şeydi… Saate dair rivayetler arasında bu saate bir an bakıldığında, bir ömrün sığdırılması söz konusu.

Hazırlıklar Düğün Tarihinden Ne Kadar Önce Başladı?

7 ay önce en özel günümüzü organize etmeye başladık. Düğün organizasyonları titizlik ile yapıldığında, çok da telaş olmuyor.

Hayalindeki Gelinlikten Bahseder misin?

Gelinliği hiç düşünmemiştim. Sadece ileride pişman olacağım bir gelinlik olmasını istemediğimi biliyordum. Düşündüğümde iyi ki Hayalimdeki Gelinlik, iyi ki RİSE İN 19…

Gelin Makyajınızı Nasıl Yaptırdınız? Hangi Tonlarda Yapıldı?

Bütün gözlerin sizde olması, kusursuz olmanız elbette iyi bir makyaj ile olacak. Bunun için sade ve toprak tonlarını tercih ettim. Çünkü gelin makyajları için doğal olmak benim ilk tercihim. Çok keyifli geçti makyaj yaptırma sürecim.

Gelin Saçınızı Nasıl Yaptırdınız? Modeli Tercih Sebebiniz Nedir?

Gelin saçı da o günlerin güzel hatırlanması için çok önemli. İki farklı model belirlemiştir. Nikahta açık bir model seçtim, düğünde ise rahat edebileceğim örgü bir model.

RİSE İN 19 gelini olarak, bence iki model de gelinliğim için çok uygundu.

Fotoğrafçı ve Konsept Nasıl Belirlendi?

Fotoğraf için risk almadık. Daha önce akraba ve arkadaşlarımızın fotoğraflarınız çeken düğün fotoğrafçısı tercih edildi.

Düğün yerimiz ise bizi en çok mutlu edecek Sapanca Gölü’ne kıyısı olan mekanı seçtik. Fotoğraf çekimleri de gölde oldu.

Hayalinizdeki Düğün Nasıldı?

Hayal ettiğim düğünü yaptık diyebilirim. Kır düğünü hayalimdi.

Düğünün En Heyecanlı Anı Neydi?

Düğün yerinin büyüsünü bozmayacak şekilde hareket ettik. Her şey detaylarda gizliydi… Çok daha büyüleyici ve özeldi bu sayede.

Balayı Tercihiniz Neresi Oldu?

Amalfi kıyıları. Sonrasında ise Roma ve Venedik gezimizi yaptık.

No Comments

Leave a reply