masal düğün pastaları

MASALLAR İLHAM ALAN DÜĞÜN PASTALARI

Düğün gününüzün en lezzetli anı, elbette masallardan ilham alan düğün pastaları. Önemli bir detay olduğundan, masalların rengarenk dünyasından oluşturulan bir konsept ile düğün pastanızı konseptinize uygun hale getirebilirsiniz.

Hayalleri Süsleyen Pasta

masal düğün pastaları 1

Evet. Bu sizin hayallerinizi yaşadığınız en özel an. Elbette düğün pastası modelleri içinde en özeli sizin ki olacak. Bunun için nasıl bir pasta görmek istediğinizi düşünün. Belki de direkt olarak sizi yansıtan, beyaz ve duru bir pasta isteyeceksiniz. Ne istediğinizi bilmeniz en önemlisi. Masallardan ilham alan bir pasta, tıpkı hayallerinizi yaşamanız için sizlere sunuluyor.

Hayalimdeki Gelinlik, size aslında her anlamda hayallerinizi yaşamanız gerektiğini hatırlatıyor. RİSE İN 19 ile hayalinizdeki gelinliğe ulaştınız. Peki, bu özel anda pastanız nasıl olacak? Sade renklerin ve süslemelerin olduğu, tek kat bir pasta ile sadeliğinizi yansıtmaya hayır diyemeyeceksiniz.

Güzel ve Çirkin

masal düğün pastaları 2

Masallardan ilham alan pastamızda sıra güzel ve çirkinde. Masalı en iyi şekilde yansıtan bir pasta olduğunu söyleyebiliriz. Masal pastaları dendiğinde belki de ilk akla gelenler arasında. Renklerin özel şekilde kullanıldığı lezzetinin yanında eğlendiren bir tavrı olan bu pasta ile unutulmaz anınızı yaşayabilirsiniz.

Deniz Kızı Ariel ve Malefiz

masal düğün pastaları 3

Deniz kıyısı düğünleri için konsept tamamlayıcı olacak. Hem denizi seven hem de maviyi düğününe taşıyan çiftler için olmazsa olmaz bir pasta denebilir. Romantik ve çocuk ruhlu olan çiftler düğün pastası nasıl seçilir sorusunun yanıtını, elbette masalardan şeklinde yanıtlayacak. Hem beğendiğiniz bir masal olan deniz kızı hem de sizi yansıtan bir pasta düğününüzü eşsiz şekilde tamamlamanızı sağlamanız için yeterlidir.

Karlar Kraliçesi – Frozen

masal düğün pastaları 4

Kış düğünü yapanları da unutmadık. Sadece yaz aylarını değil, kış aylarını da eşsiz fikirleriniz ile süslemeye hazır mısınız? Frozen bunun en güzel örneği. O karlar kraliçesi… Siz ise Kral ve Kraliçe olarak sonsuz mutluluğa imza atmaya giden aşıklar. Bunu kutlamak için seçiminizi karlar kraliçesinden yana kullanabilirsiniz. Hayalimdeki Gelinlik ile elde ettiğiniz fikir ve öneriler, hayallerinizi yaşamanız için adım atmanızı sağlayacaktır.

Alice Harikalar Diyarında

masal düğün pastaları 5

Bugün sadece Alice harikalar diyarında değil. Siz de sevdiklerinizle birlikte en harka geceyi yaşayacaksınız. Bu gecenin en lezzetli yanı, harikalar diyarında olduğunuzu gösteren pasta olacak. Düğün pasta modelleri içinde sizin tercihiniz harikalar diyarında olduğunuzu hatırlatacak olan bu pasta olabilir.

RİSE İN 19 ile çok daha fazlasını bulacaksınız…

No Comments

Leave a reply