PİPPA MİDDLETON

PİPPA MİDDLETON’IN DÜĞÜNÜ

Unutulmaz düğüne imza atan Pippa Middleton… Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın kız kardeşi olan Pippa Middleton evlendi. Tıpkı Hayalimdeki Gelinlik çiftleri gibi, onların da en mutlu anlarını eşsiz şekilde yaşadığını söyleyebiliriz. Başarılı finansı James Matthews ile evlenen Pippa, 2017 yılına damgasını vuran bir düğün yaptı.

PİPPA MİDDLETON 1

İngiltere’de ki klisede tören gerçekleşti. Çiftin düğünü Pippa Middleton’ın ailesinin evinde oldu. Düzenlenen davette çok sayıda kişi yer aldı. Tüm detaylara hakim olan Pippa’nın tam da istediği gibi düğün olması için organizasyonda her şey ile kendisinin ilgilendiğinden söz ediliyor.

PİPPA MİDDLETON 2

2017 yılı düğünleri arasında yer alan bu eşsiz düğünde, Pippa güler yüzü ile dikkatleri üzerine topladı. Düğün sonrasında en çok konuşulanlar arasında elbette gelinin mutluluğu vardı.

Akıllarda kalan ve unutulmayacak olan gelinlik modelleri içinden oldukça sade bir gelinlik seçmesiydi. Ara ara serpiştirilmiş olan inciler dantel detayları ile son derece uyumluydu.

Saç modelinin de son derece zarif olduğu gözlerden kaçması. Doğallığı ile dikkatleri üzerinde çekti ve unutulmaz bir düğüne imza atıldı.

RİSE İN 19 kreasyonu da hayallerini sadelik ile süslemek isteyen gelinlere eşsiz fırsatlar sunuyor.

No Comments

Leave a reply