romantik bir aşk hikayesi

Romantik Bir Aşk Hikayesi

Esra Hanım ve Fatih Bey düğün hazırlıkları için gelinlik modellerine bakmak istedikleri sırada mağazamıza girmişti. Mağazamıza girdiklerinde akıllarındaki modeli tarif ettiler. Esra Hanım’ın tarifine uygun yeni tasarlanmış olan modelimizi kendisine gösterdik. Modelimizi gördüğü anda belinde bulunan işlemeleri ve eteğinin duruşunu çok beğendiğini belirtti. Hayalini kurmuş olduğu prenses gelinlik modeline çok benzediğini belirterek bu modeli satın aldı.

Aşk, sonsuz mutluluğu hak ediyor. Esra Hanım ve Fatih Bey’in aşk hikayesi de öyle… Tanışmalarının ardından bir yılı doldurmadan alınan evlilik kararı, sonsuz mutluluk kapısını açıyor.

Hayalimdeki Gelinlik ise bu mutluluğa şahitlik ediyor…

Ne Kadar Sürede Evlilik Kararı Aldınız?

romantik bir aşk hikayesi 1

Tanışmamızın birinci yılı dolmadan evlilik kararı aldık.

Evlilik Teklifi Nerede ve Nasıl Oldu?

Tüm ev mumlarla süslenmişti. En sevdiğim şarap alınmıştı. Eve birlikte girdik ve içerde evlilik teklifini o romantik ortamda aldım. Elbette ben de kabul ettim.

Hazırlıklar Düğün Tarihinden Ne Kadar Önce Başladı?

Düğüne 4 ay kala düğün hazırlıkları başladı.

Hayalindeki Gelinlikten Bahseder misin?

Klasik bir gelinlik hayalim vardı. Kabarık olmayan ve sade bir model ile evlenmek istiyordum. Elbette aradığım en modern ve sade gelinliği RİSE İN 19 kreasyonunda buldum.

Gelin Makyajınızı Nasıl Yaptırdınız? Hangi Tonlarda Yapıldı?

Günlük hayattan çok da farklı olmayan bir makyaj olmasını istiyordum. Bunun için doğal bir makyaj tercih ettim. Seçtiğim renkler ise gelinliğimin tül detaylarına uyacak şeftali tonlarıydı. Toprak tonları ile gelin makyajı öz

Gelin Saçınızı Nasıl Yaptırdınız? Modeli Tercih Sebebiniz Nedir?

Elbette gelin saç modelleri çok önemli. Benim istediğim model sırt dekolteme uyan bir model oldu. Sade bir topuz ile saçımın modeli tamamlandı.

Fotoğrafçı ve Konsept Nasıl Belirlendi?

romantik bir aşk hikayesi 2

Farklı fotoğrafçılara gittik ve çekimleri inceledik. Beğendiğimiz konseptleri geliştirip, özgün bir çekim olmasını sağladık. Çekimin doğal bir şekilde olması, daha önce kullanılmayan pozların kullanılması bizim için önemliydi. Buna dikkat ederek, çekimin yapılmasının sağladık. Düğün fotoğrafçısı ve pozlarımızdan son derece memnun olduğumuzu söyleyebiliriz.

Hayalinizdeki Düğün Nasıldı?

Açık havada bir düğün her zaman hayalimdi… Deniz kıyısında, dostlarımızda olduğumuz bir düğün hayallerimi süslüyordu.

Nelerden Esinlendiniz?

Romantik uçuş uçuş tüllerin olduğu, mumlar, papatyalar, limon konsepti bize çok yakın geliyordu. Doğanın eşsiz manzarası bizi bu şekilde bir konsepte çekti.

Balayı Tercihiniz Neresi Oldu?

Balayımız büyüleyiciydi. Seçimimizi Baldivler’den yana yaptık. Balayında nereye gidilir incelemelerinden yola çıktık.

No Comments

Leave a reply