romantik bir aşk hikayesi 3

Romantik Bir Aşk Hikayesi

Eda Hanım mağazamızı bir tanıdığı vasıtası ile tercih eden müşterilerimiz arasında yer almaktadır. Mağazamıza geldiğinde kararını hemen vermek istemediğini belirtmişti. Aynı zamanda başka bir mağaza ile de görüştüğünü söylemişti. Görüşmemizin ardından bir gün sonra yeniden mağazamıza gelerek aklında olan modeli tasarlamamızı istedi. Müşterimizin bizi tercih etmesinin sebebini modeller olarak düşünürken kendisi bizlere samimiyetimizden dolayı bizleri tercih ettiğini belirtti. Bu durum bizleri daha da mutlu etti.

Romantik hikaye dendiğinde herhalde artık herkesin aklına RİSE İN 19 çifti gelecek. Masallarının en başından evliliğe kadar her şeyin son derece romantik ilerlediğini söyleyebiliriz.

Hayalimdeki Gelinlik ile yolları kesişen çifte, evliliklerinde de romantik ve aşk dolu günler diliyoruz. Ve tabii ki tüm RİSE İN 19 çiftlerine de…

Ne Kadar Sürede Evlilik Kararı Aldınız?

2 yıl süren birlikteliğimizin ardından evlenmeye karar verdik.

Evlilik Teklifi Nerede ve Nasıl Oldu?

romantik bir aşk hikayesi 1 1

Taksim Litera Restoran’ın da evlenme teklifimi romantik bir yemekte aldım.

Hazırlıklar Düğün Tarihinden Ne Kadar Önce Başladı?

Düğün hazırlıkları 9 ay önce başladı.

Hayalindeki Gelinlikten Bahseder misin?

Vücudumu saran sade bir gelinlik olmasını istiyordum. Bu tasarımı RİSE İN 19 kreasyonunda buldum. Tam da hayalimdeki gelinliği giyme fırsatını sundukları için Hayalimdeki Gelinlik tasarımcılarına ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Gelin Makyajınızı Nasıl Yaptırdınız? Hangi Tonlarda Yapıldı?

Toprak tonları ile sade bir makyaj… Tamamdır, istediğim bu.

Gelin Saçınızı Nasıl Yaptırdınız? Modeli Tercih Sebebiniz Nedir?

Saçlarım için de elbette tercihim doğal bir modeldi. RİSE İN 19 aksesuarları içinden bana en uygun olacağını düşündüğüm aksesuarı seçtim. Gelin saçı modelleri dendiğinde akıllara kalıp topuzlar geliyor. Saçlarım kısa olduğu için çok klasik olmasa da ben de topuz yaptırdım. Gece boyunca eğlenebileceğim bir model ile doyasıya keyfini çıkardım.

Fotoğrafçı ve Konsept Nasıl Belirlendi?

romantik bir aşk hikayesi 2 1

Photoshop yağmuruna tutulmayan fotoğraflarım için son derece başarılı bir düğün fotoğrafçısı ile anlaştık. İstediğim doğal gözüken ve farklı pozların verildiği fotoğrafların çekilmesiydi. Öyle de oldu. Profesyonel çalışan fotoğrafçımız ile hem çok iyi anlaştık hem de hayalimdeki fotoğrafları çekindik.

Hayalinizdeki Düğün Nasıldı?

Canlı orkestra olmasını çok istiyordum. Daha sıcak ve samimi bir ortam olması da hayallerim arasındaydı. Ancak yine de dj çok sevimliydi. Düğünüm için çok mutluyum.

Düğünün En Heyecanlı Anı Neydi?

Salona giriş ve ilk dans… Sanırım en heyecanlı yer.

Balayı Tercihiniz Neresi Oldu?

Argos in Cappadocia balayı yerimiz oldu. Kusursuz ve heyecanlı tatil yaptık.

No Comments

Leave a reply