düğün saç modeli

SAÇ MODELİNİZLE HERKESİ BÜYÜLEYİN

Saç modeliniz ile gözler üzerinizde olacak. Onları büyülemeye hazır mısınız? RİSE İN 19 kreasyonundan seçmiş olduğunuz gelinliğe uygun bir model olması önemli.

Sizi tamamlayacak olan, düğün konseptine uygun  olan gelin saçı modelleri ile davetlilerin ve her şeyden önemlisi müstakbel eşinizin gözlerini kamaştıracaksınız.

Doğal Dalgalar

düğün saç modeli 1

Sık tercih edilen modeller arasında doğal dalgalar var. Kır düğünleri için bu modellerin son derece ideal olduğunu bilmelisiniz. Doğallığınıza doğallık katacak olan dalgalı saç ile şık ve zarif gözükmeniz mümkün.

Sırt dekolteli gelinler için bu modelin tercih edilmesi doğdurur.

Prenses Topuz

düğün saç modeli 2

Aslında modası hiç geçmeyen topuz modeli. Zarif olan gelinlik modelleri için tercih edilmesi olağan. Yüzünüzü açığa çıkaracak, rahat eğlenmenizi sağlayacak olan bu modeli tercih edebilirsiniz. Sizin için uygun olan bu model ile sandığınızdan çok daha zarif gözükeceksiniz.

Hayalimdeki Gelinlik size eşsiz fikirler sunarak gelinliğe uygun saç modelleri yapmanız konusunda fikir sunacaktır.

Örgülü Modeller

düğün saç modeli 3

Son dönemde en çok tercih edilen modeller elbette örgülü modeller. Neden? Natürel gözükmenin en kolay yolu içinde örgü modelleri yer alıyor. Saçları uzun olan gelinlerin rahat etmesi için de önemli bir avantaj olduğundan, direkt olarak örgülü modeller ile siz de saçlarınızın gelinlik için uygun olmasını sağlayabilirsiniz.

Aksesuarlı Modeller

düğün saç modeli 4

Dilerseniz saçlarınıza yapılan dokunuşların aksesuarlar ile tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Taç, çiçek, inci gibi pek çok detay gelin saçı için harika bir seçim olacak. Bunlara dikkat ederek, sandığınızdan çok daha güzel bir saç ile düğününüzü yapabilirsiniz. Şık olmanın yanında her şeyden önce rahatlığın önemli  olduğunu unutmayın.

Tamamlayıcı Olan Duvak

düğün saç modeli 5

Olmazsa olmaz dedirten çok sayıda duvak çeşitleri Hayalimdeki Gelinlik ile sizlere ulaşıyor. Uzun ya da kısa sizin seçiminiz. Çok sayıda kumaş olacak.

No Comments

Leave a reply