sen olmadan asla

Sen Olmadan Asla

Hiba Hanım mağazamıza geldiğinde bize hayalini kurmuş olduğu nişanlığı detaylı şekilde anlattı. Hiba Hanım tasarımcılarımızın yetenekleri sayesinde müşterimizin görüşleri doğrultusunda yurtdışında gelmişti. Hayal etmiş olduğu modele küçük dokunuşlar ekleyerek muhteşem bir model hazırladık. Kendisi de modeli fazlasıyla beğendi. Düğünde de aynı şekilde sizleri mutlu edecek bir model tasarlamamız için bizleri tercih ederseniz seviniriz.

RİSE İN 19 çiftleri arasında birbirlerini gördüğü anda evleneceğini hisseden Hiba Hanım ve Deniz Bey unutulmaz anlarını sizler ile paylaşıyor.

Onların ki sen olmadan asla dedirten bir aşk hikayesi…

Ne Kadar Sürede Evlilik Kararı Aldınız?

sen olmadan asla 1

Birbirimizi gördüğümüz anda o da bende evleneceğim demiş. 1 yılın sonunda evlendik.

Evlilik Teklifi Nerede ve Nasıl Oldu?

Evlilik teklifi için Deniz kıyısı seçilmişti. Benim o anda denizlere kıyım oldu. Evet dedim.

Hazırlıklar Nişan Tarihinden Ne Kadar Önce Başladı?

sen olmadan asla 2

Nişan hazırlıkları için evlilik teklifinden hemen sonra başladık.

Hayalindeki Nişanlıktan Bahseder misin?

Hayalimdeki nişanlık uçuş uçuş bir nişanlıktı. Tam da öyle bir nişanlık seçtim. Nişanlık kreasyonları arasında ilgimi çeken RİSE İN 19 kreasyonu oldu. Severek giydiğim nişanlığım hem sade hem de konseptime son derece uyan bir nişanlık.

Nişan Makyajınızı Nasıl Yaptırdınız? Hangi Tonlarda Yapıldı?

Nişan makyajım sade ve açık tonların kullanıldığı bir makyaj. Nişan makyajları arasında belki de en az belli olan makyaj diyebilirim. Son derece güzel bir makyajdı.

Nişan Saçınızı Nasıl Yaptırdınız? Modeli Tercih Sebebiniz Nedir?

Nişan saçım için toplu bir model tercih ettim. Çünkü saçlarımın dağılmasını istemedin. Rahat hareket etmem için de yeterli oldu. Nişan saç modelleri arasından seçimimi yaptım. Aldığımız aksesuar ise Hayalimdeki Gelinlik aksesuarları arasındaki en sadesiydi. Şık ve modern biz saç oldu.

Fotoğrafçı ve Konsept Nasıl Belirlendi?

Konseptimiz elbette deniz olacaktı… Deniz kıyısında, sade ve doğal fotoğraflar çekinmek istedik. Öyle de oldu. Samimi bir fotoğrafçı ile fotoğraflarımız en güzel şekilde çekildi. Hayallerimizin de ötesinde oldu. En iyi nişan fotoğrafçısı ile çalışmak bizi rahatlattı. Unutulmaz anılar yaşattı.

Hayalinizdeki Nişan Nasıldı?

Hayalimdeki düğün gerçekleşti. Deniz kıyısı ve sevdiğim adam.

Nişanın En Heyecanlı Anı Neydi?

Nişanın en heyecanlı anı, çıkış aşaması. Sanki ilk defa el ele yürüyormuş gibi heyecanlandım. Sevdiklerimizi bir arada görmek sanırım en heyecanlı kısım.

Balayı Tercihiniz Neresi Oldu?

Balayı için seçimimiz Muğla – Karabük oldu. Eşsiz bir doğası var.

No Comments

Leave a reply