sensiz olmaz

Sensiz Olmaz

Merve Hanım şehir dışından İstanbul’a yalnızca 2 günlüğüne gelmişti. Bu nedenle de hazır modellerimiz arasından seçim yapmak istediğini belirtmişti. Nişanına yalnızca 4 gün kaldığını ve farklı bir renk tercih etmek istediğini söylemişti. Mağazamızda bulunan hazır nişanlık modellerimiz arasından birini beğendi… Fakat seçtiği modelin rengi istediği renk değildi. Kısa sürede yeni renk ile hazırlanacak olan modelin yetişmeyeceğinden korkuyordu. Yetiştirme sözü verdik ve sözümüzü tutarak istediği modeli hazırlayarak teslim ettik.

Bütün umutsuzlukları alıp götüren bir an… Beklemediğiniz anda karşınıza hayat arkadaşınız çıkıyor. Sensiz Olmaz dedirten hikaye, RİSE İN 19 kreasyonu ile karşınıza çıkıyor…

Hayalimdeki Gelinlik çifti, en özel anlarını sizler ile paylaşıyor.

Ne Kadar Sürede Evlilik Kararı Aldınız?

Evlilik hayali ile yola çıktık. Koşullar oluştuğunda 5 yıl olmuştur. Evlendik.

Evlilik Teklifi Nerede ve Nasıl Oldu?

Alışılmış dışına çıktık evlenme teklifi konusunda. Önce düğün tarihi netleşti, son evlenme teklifi oldu. Arkadaşlarımızla dışarı çıkma planı yaptığımız bir gün, kendimi kumsalda güllerin arasında buldum. O büyülü anda evet dedim.

Hazırlıklar Düğün Tarihinden Ne Kadar Önce Başladı?

sensiz olmaz 1

Düğün hazırlıkları beş ay öncesinde başladı. Koşuşturma heyecanla sürdü.

Hayalindeki Gelinlikten Bahseder misin?

Hep kır nişanı istiyordum. Nişanlığımda kır nişanına uygun şekilde sade ve rahat olsun istiyordum. Kabarık olmayan, abartıdan uzak nişanlığımı RİSE İN 19 ile buldum. Gelinlik modelleri içinde bence en güzelini seçtim. Severek giydim ve son derece rahattı. Teşekkür ederim.

Nişan Makyajınızı Nasıl Yaptırdınız? Hangi Tonlarda Yapıldı?

Nişan makyajım için sade bir makyaj tercih ettim. Abartıdan, simden, kırmızı rujdan uzak bir makyaj oldu. Nişan makyajları için sunulan örnekler arasından değil de kendi hayalimde olan makyajı yaptırdım diyebiliriz.

Gelin Saçınızı Nasıl Yaptırdınız? Modeli Tercih Sebebiniz Nedir?

Gelin saçı modelleri içinden örgülü ve sade bir topuz seçtim. Örgü kır düğünü teması ile özdeşleşen bir saç modeli.

Fotoğrafçı ve Konsept Nasıl Belirlendi?

Nişanlarda çekilen fotoğraflar en özel hatırlar. İşini tutku ile yapan nişan fotoğrafçısı ile eğlendiğim bir nişan olmasını istedim. Coşkumuz misafirlerimize de yansıdı. Harika bir kutlama oldu.

Nişanın En Heyecanlı Anı Neydi?

Giriş müziği çaldığı an en heyecanlı anımızdı.

Balayı Tercihiniz Neresi Oldu?

Muğla’da gezdik.

No Comments

Leave a reply