taşlı abiyeler

Şıkır Şıkır Taşlı Abiyeler; Parıl Parıl Payetli Abiye Elbiseler

Her zaman sadelikten yana değiliz. Evet, bazen de taşlı elbiseler ile şıkır şıkır olmak isteriz. Nasıl mı? Tabi ki Hayalimdeki Gelinlik Kreasyon ile…

RİSE İN 19 Kreasyonu ile karşınıza çıkan yepyeni modeller, hayal ettiğiniz parıltıyı sizlere ulaştırıyor. Hem parlak hem de şıkır şıkır olan çok sayıda model, size bakanların gözlerini kamaştırmaya yetecek. Pullu payetli elbiseler çoğu zaman vitrinlerde görülür ve beğenilmez. Ama elbiseyi taşıyan çok önemlidir. Payetli elbise modelleri taşıyabilirim derseniz, vücut tipinize en uygun olan model ile şık olma avantajını elde edebilirsiniz. tahminlerinizin de ötesinde bir şıklık ile gecenin göz kamaştıran kadını olmaya hazır olun.

Taşlı Elbiseler ile Şıklık Vücudunuza Göre Olmasında Saklı

Pek çok kadın gecenin beğenilen ismi olmak istiyor. Seçmek istediğiniz model taşlı elbiselerden olabilir. Ancak bunu taşıyor olmanız daha önemli. Vücuda uygunluk, elbise almadan önce dikkat etmeniz gerekenler arasında. Giydiğinizde işte bu diyeceğiniz pek çok model Hayalimdeki Gelinlik Kreasyon ile sizlere ulaşıyor.

Dilerseniz çok sayıda modeli yakından görmek için www.hayalimdekigelinlik.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Farklı çok sayıda modelin sizin vücudunuz için uygun olduğunu göreceksiniz. Vücut tipinize göre taşlı bir elbise giymek şıklığı yakalamanızı kolaylıkla sağlar. Elbiseler arasından yaptığınız seçim boyunuza, kilonuza, omuz genişliğinize, bacak boyunuza göre şekillenecektir.

Vücut tipine göre elbise seçimi dendiğinde, vücudunuzun avantaj ve dezavantajlarını göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz. Geniş omuzlu olan bir kadının bunu dezavantaja çevirmemesi için mutlaka uygun bir seçim yapması gerekiyor. Bunun için omuzlarınızı daha da genişletmeyecek bir model tercih etmelisiniz. Göze hoş geldiğiniz düşündüğünüz her elbise, sizin vücudunuz için uygun olmayabilir. Bunun için vücudunuzu tanıyın ve ona göre karar verin.

Hayalimdeki  Gelinlik, her vücut tipine uygun farklı modelleri ile müşterilerini memnun ediyor.

Kreasyonları incelediğinizde mutlaka kendinizden bir şeyler bulacağınız bir kreasyon olduğunu göreceksiniz. Elbise modelleri arasından sizin için yapılmış olduğunu düşündüğünüz alırken, renk seçiminizin de başarılı olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için ise canlı renkleri tercih edin. Elbiselerde hangi renkler moda sorusunun yanıtına göre, renk seçiminizi yapmanız çok daha kolay olacak. Elbiselerdeki renk seçimi sizin zevkinize uygun olacaktır.

Pullu Payetli Elbiseler ve Dikdörtgen Vücutlar

taşlı abiyeler 1

Vücut tipi dikdörtgen olan kadınlar pullu payetli elbiseleri tercih edebilir. Elbette tercih edeceğiniz kreasyon RİSE İN 19 olacak. Farklı renklerden yapılmış olan pullu payetli elbiseler, vücudunuzu çok daha zarif gösterecek. Hatlarınızı belli edecek. Zarif bir görünüm yakalamak açısından şıkır şıkır olmak istediğiniz bir an için bu elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Pullu Payetli Elbiseler ve Ters Üçgen Vücutlar

taşlı abiyeler 2

Kalp yakalı elbiseler ile siz de pullu payetli kumaşlarda şıklığı yakalayabilirsiniz. Geniş omuzlarınız var ise dengeli bir görünümün elde edilmesi sağlanacaktır. Bunun için seçiminizi yaparken yaka tipine dikkat edin. Bunun dışında basen bölgesinin daha olgun durması için de bu modeller tercih edilebilir.

Hayalimdeki Gelinlik Kreasyon tüm vücut tiplerini göz önünde bulundurarak pullu payetli elbise modelleri tasarlıyor. Bunun için herhangi bir şüphe duymadan, direkt olarak seçiminizi bu elbise modellerini tercih ederek yapabilirsiniz. Gecenin en şık kadını olmaya hazır olun.

Pullu Payetli Elbiseler ve Armut Vücut Tipi

taşlı abiyeler 3

Elbise vurgusunun üst bedene taşınması gerekiyor. Vücudun çok daha doğru gözükmesi için vurguları üst kısımda olan elbiseleri tercih etmeye dikkat edin. Kayık yaka, straplez ya da askılı elbiseler tercih edebilirsiniz. vücudunuzun üst kısmındaki dekolteler için özgürsünüz. Dekolteli gece elbiseleri söz konusu olduğunda, bacak dekoltesi yerine aslında pek çok kişinin severek giydiği sırt ve göğüs dekolteleri sizin tercihiniz olmalı. Vücudunuz için son derece uygun olan bu modelleri tercih edebilirsiniz.

RİSE İN 19 size hayal ettiğiniz elbiseleri sunuyor. Tek yapmanız gereken www.hayalimdekigelinlik.net adresinden giriş yaparak hayal ettiğiniz modelleri inceleyerek, alışverişi tamamlamak.

Pullu Payetli Elbiseler ve Kum Saati Vücut Tipi

taşlı abiyeler 4

Balık abiyeler… Evet vücudunuzda omuzlar ve kalça birbiri ile uyumlu beliniz ince ise sizin için balık modeller biçilmiş kaftan. Pullu modeller ile vücudunuz çok daha güzel gözükecek. Yaka seçimi konusunda da özgür davranabilirsiniz. Boyunuz uzun ise bacak dekoltesi ile elbiseyi renklendirebilirsiniz. Çekici model olmasını sağlamak adına önerileri dikkate alarak kendiniz için uygun bir elbise alın.

Elbette vücut tipine göre abiye modelleri konusunda başarılı işlere imza atan Hayalimdeki Gelinlik, sizin için de eşsiz modeller sunuyor. Kreasyonu inceleyerek yepyeni tasarımlarda hayallerinizdeki yolculuğa çıkın.

No Comments

Leave a reply