sonbaharda yaklaşan bir aşk hikayesi

Sonbahar’a Yakışan Bir Aşk Hikayesi

Nesrin Hanım düğün.com aracılığı ile bizlere ulaşan müşterilerimizden biriydi. İlk aşamada müşterimiz ile yüz yüze görüşmeden telefonda irtibata geçtik. Telefonda yapmış olduğumuz görüşme sırasında samimiyetimiz Nesrin Hanım’ın bizleri tercih etmesini sağlamış. İnstagram da bulunan modellerimiz ve yapmış olduğumuz paylaşımlarımızda beğenisini almıştır. Bütün bunlar mağazamıza gelmesini sağladı. Mağazamıza geldiği gün modellerimizden arasından birini beğenerek ayırttı.

Sonbaharın en güzel günleri aşk hikayesi ile süslendi. Hayalimdeki Gelinlik, RİSE İN 19 ile sade ve şık; ancak asla unutulmayacak gelinliklere imza attı.

Hem enerjik hem aşk dolu fotoğrafları ile çiftimizin romantik düğün karelerini inceleyebilirsiniz.

Evlilik Teklifi Nerede ve Nasıl Oldu?

Uzun bir motor yolculuğu sonunda, Yalova’da trekking yaparken şelalelin tam altında ‘‘benimle bir maceraya çıkar mısın’’ sorusu ile evlilik teklifini aldım.

Tanışmanızın Ne Kadar Sonrasında Evlilik Kararı Aldınız?

Kararımız, 5.yıldönümümüzde evlenmek oldu.

Düğün Tarihinden Ne Kadar Zaman Önce Hazırlıklar Başladı?

6 ay öncesinde yavaş yavaş hazırlık yapmaya başladık.

Hayalindeki Gelinlik Nasıldı?

sonbaharda yaklaşan bir aşk hikayesi 1

Gelinlik modelleri kadın için belki de seçimi en zor olan şey. Ancak Hayalimdeki Gelinlik ile seçimde hiç zorlanmadım. Sade ve rahat gelinliği RİSE İN 19 kreasyonunda buldum.

Gelin Makyajınızı Nasıl Yaptırdınız? Hangi Renkleri Tercih Ettiniz?

Profesyonel makyaj yapılmasını istedim. Güzel olmayı belki de en çok istediğim gündü. Canlı renkler kullanıldı ve turuncu rengini tercih ettin. Gelin makyajı seçimimden memnunum.

Gelin Saçınızı Nasıl Yaptırdınız? Neden Böyle Bir Model?

Tacım olmasını istedim. Bu sebeple taca uygun bir model tercih ettim. Ufak bir örgü ile sade bir model yaptım. Gelin saçı modelleri içinde doğal olanları sevmem beni buna yönlendirdi.

Fotoğrafçı ve Konsept Nasıl Belirlendi?

Instagram üzerinden fotoğraf çekimlerini inceledim. Doğal bir düğün olacağından, fotoğraf çekiminin de doğa ile iç içe olması önemlidir. Seçimimizi bu kriterler üzerinden gerçekleştirdik.

Hayalinizdeki Düğün Nasıldı?

Hayalimdeki düğün tamamen eğlenme üzerine kuruluydu. Bunun için müzik listesini kendim oluşturdum. Küçük ve tatlı bir mekanda sevdiklerimizle doyasıya eğlenebileceğimiz şekilde seçimimizi yaptık.

Davetiyemiz ise Star Wars gezegenlerinden esinlenerek oluşturuldu. Davetiyemizi ben yaptım.

Düğünün En Heyecanlı Anı Neydi?

Nikah sırasında beklediğimiz bir kapı var. Sıranın bize gelecek olduğu o anda kalbimin duracak gibi olduğunu söyleyebiliriz. Kapı açıldığında yaşadığım mutluluğun ise tarifi yok.

Balayı Tercihiniz Neresi Oldu?

Tayland’a gittik. Balayına nereye gidilir sorusunun yanıtı bizim için Taylant’tı.

No Comments

Leave a reply