rise in 19 büyük beden abiye 1

Söz Konusu Büyük Beden Abiyeler Olunca RİSE İN 19 Senin Yanında!

Kadın olmak, zayıf olmak demek değil! Kadın olmak, kalıplara göre yaşamak da değil. RİSE İN 19, kadın olmanın beden ölçüleri ile sınırlandırılmasının önüne geçiyor!

Sen her halinle güzelsin. Önemli olan senin kendini nasıl iyi hissettiğin. Kendi standartlarını sen yarat. Hayatın içinde kendin olarak var olman için cesaretli ol ve ilk adımını her zaman senin yanında olacak olan www.hayalimdekigelinlik.net adresi üzerinden yap.

Kalıplara sığmadan yapılan tasarımlar, büyük beden abiye modelleri ile sahiplerini bekliyor…

Büyük Beden Gece Kıyafeti Seçerken Dikkat

Gece kıyafetleri seçiminde bedene uygun çok önemli. Peki, büyük beden abiye seçiminde dikkat edilmesi gerekenler neler? Nasıl şık ve güzel olunur? Tüm sorularınızın yanıtını RİSE İN 19 kreasyonunda bulacaksınız.Büyük beden arayışınızın çok sayıda model ile sonuçlandığı ender kreasyonlardan olması, fırsatı ayağınıza taşıyor. Seçiminizi kolay şekilde yapmanız için tek olması gereken, gece kıyafetlerinin kusursuz şekilde büyük beden olarak tasarlanmış olanları arasından seçmek.

En önemlisi, RİSE İN 19 büyük beden kıyafetler ile her yaştan kesime hitap etmeyi başarıyor. Baktığınızda canlı renklerin de yer aldığını, göz kamaştıran kumaşlar ile modellerin oluşturulduğunu göreceksiniz. Bu durumda direkt olarak yaş sınırlamasının olmadığı sonucuna varacaksınız. Çünkü bu modeller, gençler tarafından tercih edildiğinde de harika sonuçlar yaratıyor.

Şık olmak istiyorum diyen bir kişi, Hayalimdeki Gelinlik modellerini incelemeden, alışveriş yapmamalı. Renk seçiminizin geniş bir yelpaze üzerinden sunulması, ilk defa gördüğünüz desenli kumaşların kullanılması, özgün tasarımların olması; büyük beden kıyafet arayanlar için son derece avantajlı. Üstelik dekolteli olan modellere de yer verilmiş. Sizin tek yapmanız gereken seçiminizi yaparken, içinde kendinizi rahat hissettiğiniz modellere yer vermek. Her şeyden önce rahatlık gelecek.

Siyah… Asillerin Rengi

rise in 19 büyük beden abiye

Hangi rengi tercih edeceğiniz önemli. RİSE İN 19, asaletin rengini sizlere çok sayıda model üzerinden sunuyor. Baktığınızda siyah renginin farklı parlayan taşlar ile kullanılması, göz kamaştırıcı olmanızı sağlayacak. Siyah büyük beden abiyeler kendinizi rahat hissedeceğiniz abiyeler ise seçiminizi bu modellerden yana kullanabilirsiniz. Dekolteli olan, taş detayları olan, dantel detayları olan çok sayıda model ile hayallerinizin de ötesinde bir şıklık yakalamak mümkün.

Abiye modellerinde, elbiselerde, etek ve ceket modellerinin hemen hemen hepsinde, büyük beden seçeneğinin olması istediğiniz gibi giyinmenizi sağlıyor. Evet, RİSE İN 19 siyah renginin kullanıldığı asil abiye modellerinde de yaş ile sınırlı kalmıyor. Gençlerin de severek tercih edebileceği abiyeler ile düğün ve davetlerin en şık kadını siz olabilirsiniz.

Siyah abiyeler ile kullandığınız aksesuarlar dikkat çekici olabilir. Hayalimdeki Gelinlik kombinlerinde kullanmanız gereken aksesuarların nasıl olması gerektiği sonucuna da varacaksınız. Farklı çok sayıda aksesuar ile abiyelerinizi kombin etmeniz mümkündür.

Büyük Beden Kıyafetler Nasıl Kombin Edilir?

rise in 19 büyük beden abiye 2

Aldığınız en şık abiyeleri nasıl kombin ettiğiniz önemli. Büyük beden kıyafetler nasıl kombin edilir sorusuna verilen yanıt üzerinden, şıklığınıza şıklık katacaksınız. Yanlış kombinler, güzel bir kıyafetin kötü gözükmesine yol açabiliyor. Bunun için aldığınız abiyelerin hangi ayakkabı ile hangi çanta ve aksesuarlar ile kombin edilmiş olduğu önemli. Seçiminizi hem kendi zevklerinizden yana kullanacaksınız hem de kıyafete uygun şekilde seçimler yapmaya dikkat edeceksiniz.

Desenlerin karmaşasından uzak durun. Sade olmaya çalışın. Karışık renk ve desenler kilonuzun abartılı durmasına yol açabilir. Bunun için mutlaka sadelikten yana olun. Geometrik desenler büyük bedenler için uygundur. Siz de daha çok geometrik desenlerden oluşturulmuş olan modelleri tercih ederek, şık bir görünüm elde edebilirsiniz. zarif gözükmeniz açısından, dekoltesi olan modellerde aksesuarlarınızın geri planda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Hayalimdeki Gelinlik, size kombin etmenin ne kadar kolay olduğunu da sunduğu modeller ile gösteriyor. RİSE İN 19 kreasyonu içinden sizin için büyük beden modeller ile karşınıza çıkarılıyor.

No Comments

Leave a reply