tutkuyla başlayan aşk hikayesi

Tutkuyla Başlayan Bir Aşk Hikayesi

Vesile Hanım yetenekli tasarımcılarımızın ve aynı zamanda müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda bizleri tercih etmiştir. Yurtdışından gelmiş olan müşterimiz için hazırlamış olduğumuz model hayalindeki gelinliğe sahip olmasını sağlamıştır. Yapılan görüşmeler sırasında hayalini kurmuş olduğu modeli detaylı şekilde belirterek tasarımcılarımızın da katkılarıyla istediği gelinlik modelinin hazırlanmasını sağladık. Bir ömür boyu mutlu olmasını dileriz…

Herkes yaşadığı aşkın en tutku dolu olduğunu söylüyor. Elbette biz de… Hayalimdeki Gelinlik sayesinde, kalbimdeki aşkın gelinliğime yansıdığını söyleyebilirim.

RİSE İN 19 Kreasyonu ile aşktaki masumluk göz önünde…

Ne Kadar Süre Sonrası Evlilik Kararı Aldınız?

Uzun süren bir ilişkimiz var. Birbirimizi tanımak için oldukça çok zamanımız oldu. 6 yıl sonra ise bu güzel beraberliğimizin evlilik ile sonuçlanmasını istedik. Evlenmeye karar verdik.

Evlilik Teklifi Nerede ve Nasıl Oldu?

Evlilik teklifi konusu epey bir karışık. Eşim bana hiç beklenmedik bir anda son derece doğal bir şeklide evlilik teklif etti. Beni cezbeden şey mumların olması, güllerin olması değil. Eşimin kararlılığı ve özel bir anda spontane gelişen bir evlilik teklifi olması.

Hazırlıklar Düğün Tarihinden Ne Kadar Önce Başladı?

Evet, merak edilen düğün hazırlıkları ne zaman başlamalı? Bizim için hazırlıklar 7 – 8 ay öncesinde başladı. Hazırlıklarımızı zaman içinde telaş olmadan yaptık. Bu sayede düğünün hiçbir aşamasında stres olmadığımızı söyleyebiliriz.

Hayalindeki Gelinlikten Bahseder misin?

tutkuyla başlayan aşk hikayesi 1

Hayalimdeki gelinlik… Aslında tam olarak da hayalimdeki gelinliği giydiğimi söyleyebilirim. Romantik ve naif çizgileri olarak bir gelinlik giymek istiyordum. Hayalimdeki Gelinlik tasarımcılarına RİSE İN 19 kreasyonu için teşekkürlerimi sunuyorum.

Gelin Makyajınız Nasıldı? Hangi Tonlar Kullanıldı?

Moda olan nüde tonlar makyajımda kullanıldı. Gelinliğimin ruhuna uygun gelin makyajı oldu diyebilirim.

Gelin Saçınızın Yapılması ve Modeli Nasıldı?

Gelinliğimin çok hoş bir sırt dekoltesi vardı. Bu sebeple kalıp topuzlardan uzak durdum. Saçlarım doğal bir şekilde toplandı.

Fotoğrafçı ve Konsept Nasıl Belirlendi?

Dış çekim en çok istediğimiz fotoğraf çekimiydi. Fotoğrafçımızın bizi son derece başarılı şekilde yönlendirmesi sayesinde çok özel bir çekim olduğunu söyleyebiliriz. Gölyazı, Uludağ’ın yemyeşil doğası gibi farklı lokasyonlarda çekim yapıldı. Düğün fotoğrafçıları sayesinde, dış çekimlerde hem ışık hem de bizler en iyi şekilde yansıyoruz.

Hayalinizdeki Düğün Nasıldı?

Kumsalda bir düğün olmasını istiyordum; ancak tarihimiz uygun değildi.

Düğün Mekanı Seçerken Dikkat Ettikleriniz Neler?

Teras düğününün bizim için en uygun olacağını düşündük.

No Comments

Leave a reply