vintage gelinlikler

Vintage Gelinlikler

Vintage gelinlikler eskiye olan ilginin canlandığı bugünlerde sadeliğe duyulan özlem ve minimalist dokunuşların getirdiği şıklığı üzerinde taşımak isteyen kişiler için RISE IN 19 kreasyonunda pek çok model ile birlikte sizlere sunulmaktadır.

Her Dönemin Vazgeçilmez Gelinlik Tarzı İle Tanışın

Bu gelinlik modellerinin her dönem bu kadar popüler olmasında her dönemin ruhundan izler taşıyabilmesi, farklı ve özgün modeller ile tasarlanması gibi faktörler etkili olmaktadır. Aşağı yukarı son 3 yıldır moda olan ve yoğun bir şekilde pek çok tasarımcı tarafından yeni modeller ile tasarlanarak sunulan vintage gelinlik modelleri şık, asil, sade ve özgün bir görünüme sahip olmak isteyenlere hitap ediyor.

Eski Zamanların İzini Taşıyan Modeller İle Dikkatleri Üzerinize Toplayın

vintage gelinlikler 1

1920’li yıllardan itibaren kısa ve Retro olarak tasarlanan gelinlik modellerinin birkaç tasarım eklemesi ile vintage gelinlik modelleri olarak tekrar günümüze uyarlanması ile eski zamanların izini taşıyan gelinlikler ile pek çok kişi tanıştı. Bu modeller pek çok tarza uygun bir şekilde tasarlandığı için düğün temanıza uygun olarak seçeceğiniz en doğru model ile sade, şık, asil ve özgün bir görünüm elde edebilirsiniz.

Vintage Gelinlik Modelleri ve Saç Modeli

vintage gelinlikler 2

Vintage gelinlik modelleri uzun kollu, kısa kollu ve kolsuz olarak pek çok model ve tarzda tasarlanan gelinlik modellerimizdendir. Her geçen gün artan abartı ve bayağılıktan uzaklaşarak eski çağlardan gelmiş bir prenses gibi görünmek istiyorsanız RISE IN 19 kreasyonumuzun içerisinden tarzınıza uygun bir vintage gelinlik seçebilirsiniz.

  • Mevsime Göre: Kış düğünü için uzun kollu ve kalın kumaştan tasarlanan Hayalimdeki Gelinlik modellerimizi tercih edebilirsiniz. Yaz düğünü içinse kolsuz ya da kısa kollu, ince kumaş ve dantelden tasarlanmış vintage gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Uzunluğuna Göre: Vintage gelinliklerin temeli aslında kısa Retro gelinliklere dayanmaktadır. Siz de kısa bir vintage gelinlik modelini tercih edebilir ya da uzun vintage gelinlik modeli tercih edebilirsiniz.
  • Saç Modeli: Vintage model gelinlik tercih edenler genellikle saç modeli olarak yine eski düğünlerin konsepti olan örgü topuz ve örgülü saç modellerini tercih etmektedir. Ancak isterseniz siz topuz ya da dalgalı saç modellerini de tercih edebilirsiniz.
  • Tarzına Göre: Yaka modeli ve gelinlik modeli olarak oval, hakim yaka, kayık yaka modelleri arasından istediğiniz gelinlik modelini tercih edebilirsiniz.

Vintage Gelinlik Modelleri ve Aksesuar Seçimi

Vintage gelinlik modelleri seçerken aynı zamanda kullanacağınız takı, ayakkabı, gelin çiçeği gibi aksesuarları da seçmeniz gerekmektedir. Aksesuarlar görünümünüzü pekiştirerek istediğiniz görünümü elde etmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Aksesuar seçimi konusunda sizlere önerilerimiz aşağıdaki gibidir:

  • Ayakkabı: Eski zamanların izini taşıyan vintage gelinliklerin doğasını yansıtan sivri burunlu ve sade kısa topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ayakkabınızı seçerken yine vintage gelinlik modellerinin ruhunu taşıyan işlemeli ve zarif dantel detaylı ayakkabıları seçmenizi öneririz.
  • Gelin Çiçeği: Gelin çiçeği olarak sade beyaz bir buketi tercih edebileceğiniz gibi gelinliğinizin rengine bağlı olarak farklı çiçeklerden oluşmuş renkli bir buket seçerek dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.
  • Takı: Gelinliğinizin sade yapısını bozmamak için abartılı olmayan kolye ve küpe seçmenizi öneriyoruz. İnci ya da zarif pırlanta takılar 2019 vintage gelinlik modelleri ile mükemmel bir uyum yakalayacaktır.

Vintage Gelinlik Nereden Alınır?

vintage gelinlikler 3

Vintage gelinlik almayı düşünüyorsanız Hayalimdeki Gelinlik üzerinden sizlere sunulan gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Pek çok gelinlik tarzına uygun olarak tasarlanan gelinlik modelleri arasından kreasyon parçalarını inceleyerek tarzınıza en uygun olan modele karar verebilirsiniz.

No Comments

Leave a reply