Yeni Trend Mezuniyet Elbiseleri

Üniversite ve lise mezuniyetleri artık daha görkemli ve unutulmaz bir şekilde yapılıyor. Herkesin hayatında bir kez yaşayabileceği bu özel anları ölümsüzleştirmek için hazırlanan törenlerde katılımcılar en şık şekilde bulunmak istiyorlar. Bu nedenle özellikle bayan mezuniyet elbisesi seçenekleri günümüzde daha fazla talep gören ürünler arasında yer alıyor. Abiye kategorisi içinde yer alıyor olsalar da, kullanıcıların yaşları dikkate alınarak biraz daha spor ve hafif kıyafetler olmasına özen gösteriliyor. Bir nişan elbisesinden çok farklı olan bu modeller, daha modern ve küçük yaş gurubuna hitap edecek tarzda hazırlanıyorlar. Koleksiyonlarda bulunan bu tür kıyafetler, renk ve model çeşitliliği sunarken, farklı beklentileri de en güzel şekilde karşılayabilmektedir.

Mezuniyet İçin Elbise Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Elbiselerin bazen spor tarza yakın olması, abiyeye uzak kişilerin de bu ürünleri tercih etmelerini kolaylaştırıyor. Özellikle lise dönemine özgü olan kıyafetler 14-18 yaş aralığına daha iyi hitap edebilmekte. Kişiye özgü tasarımların yanı sıra abiye elbise ile rahatlığı yaşamak da bu modellerde mümkün olacaktır. Altına babet ya da spor ayakkabı bile giyebileceğiniz bu modeller, tamamen yaş gurubunun beklentilerini karşılar cinstendir. Renkler ise diğer abiye elbiselere oranla daha canlı olmak ile birlikte, siyah yine en çok tercih edilen renk olma durumundadır. Tül etekler, kabarık modeller ve üzerine farklı bluzlar ile kombin iki parçalı elbiseler ise kişilere daha spor bir seçeneği mezuniyet için de sunabiliyorlar.

Mezuniyet Töreni İçin Abiye Elbise

Beklentilerin çok farklı olduğu yaşlardan üniversite dönemine geçtiğinizde daha olgun ve kişilerin daha abartılı olmayan abiyelere meraklı olduğu görülüyor. Yine de fazla saten, tül sevmeyenler için şıklık yaratan özel spor ya da elastik kumaşlar kullanılabilmektedir. Tek parça ya da iki parçadan oluşabilen abiye mezuniyet elbisesi kişinin boy, kilo ve törenin kapsamına göre değişebilen beklentilerini karşılamaya yöneliktir. Boydan uzun bir elbise ya da mini bir elbise yerine, etek ceket ya da pantolon ceket de tercih edilebilen modeller içinde yer almakta. Gösterişli, taşlı ve organze kumaşlardan oluşan dikkat çekici modeller ise daha iddialı görünmek isteyen mezuniyet öğrencilerine uygun olacaktır.

Yorum Bırakın

E-Bülten Aboneliği

Kampanya ve Fırsatları Kaçırmayın !