nlü düğünleri

YILIN EN ÇOK KONUŞULAN ÜNLÜ DÜĞÜNLERİ

Düğünler unutulmaz anlarınıza sevdiğiniz kişilerin şahitlik etmesi ile eşsiz kılınıyor. Hayalimdeki Gelinlik çiftlerinin ve diğer çiftlerin, çok konuşulan düğün detaylarını görmeye hazır mısınız?

RİSE İN 19 ve diğer kreasyonlar ile büyüleyici anlar yaşanıyor…

İsabeli Fontana & Diego Ferrero

İşte, unutulmayan düğünler arasında yer alan ilk çift. İsabeli Fontana & Diego Ferrero… Rüya gibi bir düğün yaptılar. Maldivler düğün yeri için seçilmiştir. Eski Victoria Secret meleği, tam da hayallerindeki gibi bir düğüne imza attı diyebiliriz. Yazın en sıcak günlerinde, sahil kenarında gerçekleşen evlilik törenine, iddialı bir gelinlik modeli ile gelindi. Adeta Victoria Secret meleğinin bir yansıması gibiydi. Herkesin gözleri üzerinde olan büyüleyici gelinin mutluluğu da gözlerden kaçmadı. Böylesine akılda kalan eşsiz bir gelinlik için siz de RİSE İN 19 kreasyonunu inceleyin.

Sizi yansıtan en özel gelinlik, Hayalimdeki Gelinlik…

Eva Longoria & Jose Antonia Baston

Eva Longoria Jose Antonia Baston

Yaz düğünleri içinde kuşkusuz en çok dikkat çeken düğünler arasında yerini alıyor. Yazın moda olan düğünler dendiğinde akla gelen Eva Longoria & Jose Antonia Baston düğünü. Meksika sahillerinde abartıdan uzak bir düğün yapıldı. Çoğu zaman sadeliği ile dikkat çeken düğün detaylarında, gelinlik de sadeliği ile dikkat çeken detaylar arasında girdi. Baktığınızda kabarık olmayan sade bir gelinlik ile düğünün yapılmış olduğunu göreceksiniz.

En özel anlarınızın sade ve şık bir gelinlik ile olması RİSE İN 19 ile size çok yakın.

Ana Beatriz Barros & Karim El Chiaty

Unutulmaz düğünler içinde imzasını atmış olan çift; Ana Beatriz Barros & Karim El Chiaty…  Bir Victoria Secret modeli daha dünya evine girdi. Mutlu anlarının doyasıya paylaşıldığı bu gecede her detay unutulmaz. Gelinlik, damatlık, düğün konsepti, saç – makyajlar… Hepsinin kusursuz ve eşsiz olması sağlanmış.

Uzun, dantel detaylı kolları ile gelinliğin son derece zarif olduğunu göreceksiniz. RİSE İN 19 içinde yer alan dantel detaylı gelinlikleri inceleyerek, yaz düğünleri içinde unutulmaz modellerini inceleyebilirsiniz.

Giovanna Battaglia & Oscar Englebert

Freelance moda danışmalı ve Vogue Amerika dergi yazarlığı ile tanınan ünlü editör Giovanna evlendi. Unutulmaz bir düğün ile evliliğini kutlamış olan yazarın, yaz düğünleri arasında konuşulan düğünlerden olduğunu bilmelisiniz. Etnik tasarımların kullanıldığı, mükemmel deniz manzarasında düğün gerçekleşti.

Düğün konseptleri içinde en çok beğenilen konseptlerden olan denizi Hayalimdeki Gelinlik ile siz de değerlendirebilirsiniz.

No Comments

Leave a reply